PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=248831}

Wewnętrzna wojna

The War Within
6,4 257
ocen
6,4 10 1 257
Wewnętrzna wojna
powrót do forum filmu Wewnętrzna wojna

Rewelacja

ocenił(a) film na 10

Bardzo dobry film - jeśli chodzi o tematykę terroryzmu - bije na głowe Monachium Spilberga - moim skromnym zdaniem 9+/10 Gorąco wszystkim polecam, szczególnie za portert psychologiczny głównego bohatera, ktory przebywa drogę od studenta do oddanego za wszelką cenę allahowi terrorysty

ocenił(a) film na 9
jack_3

Monachium nie oglądałem, ale film podobał mi się bardzo, szybko i przyjemnie się oglądało, tematyka dość interesująca, niezłe aktorstwo no i postac głównego bohatera, który diametralnie zmienia swoje przekonania po tym co go spotkało po śmierci brata.

jack_3

Film Monachium ogladałem a przec chwilą skończyłem oglądać ten... według mnie Monachium ten film bije na głowe i szyje!! Jest bardziej taki realny, rzeczywisty i przdewszystkim ukazuje normalnych ludzi...!! Wprawdzie smutny i brutalny ale rewelacyjny!!

ocenił(a) film na 9
Tomchem

Monachium juz obejrzałem i powiem tak...za takie filmy to Spielberg oscara nie dostanie. Monachium jest mało przekonujące, a pan Bana swym aktorstwem niestety nie zachwyca.
War Within 9/10
Monachium 5/10 -) negatywne zaskoczenie, spodziewałem się czegoś lepszego.

jack_3

ciekawy i dramatyczny film, na pewno godny polecenia, szczególnie dla zainteresowanych tematyką islamu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones