PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=346979}

Wewnętrzny wróg

L'Ennemi intime
6,7 904
oceny
6,7 10 1 904
Wewnętrzny wróg
powrót do forum filmu Wewnętrzny wróg

przymierzam się do tego filmu nie ukrywam że lubię filmy wojenne w których się coś dzieje efekty balistyczne itp czy ten film mi to zapewni?

yoqu

jeżeli oczekujesz efektów balistycznych to polecam np. modelarstwo
rakietowe lub policyjne laboratorium,ponieważ balistyka to dziedzina fizyki
zajmująca się ruchem i trajektorią pocisków :)
Do filmu także dopiero się zabieram,więc w tej materii się nie
wypowiem...pozdro :)

ocenił(a) film na 10
yoqu

Jest sporo scen batalistycznych ale nie na wieksza skale niz pluton vs pluton. Czyli walki z udzialem 20-100 ludzi. Ale za to mamy wsparcie z powietrza i roznorodna bron reczna. Film przykuwa od pierwszej klatki. Wspaniale zdjecia. Jesli lubisz filmy wojenne to ten na pewno ci sie spodoba.

ocenił(a) film na 5
MakoR

Po co okłamujesz chłopaka? jeśli chodzi o sceny batalistyczne to w tym filmie ich poprostu nie znajdziesz,akcja jest naprawde sporadyczna,film średni daleko mu do Plutonu.

ocenił(a) film na 10
PIOTREK_7

Idz sie utop i powiedz jaka woda.
Zobacz czy nie ma ciebie w szafie.

ocenił(a) film na 5
MakoR

no naprawde twoja wypowiedż jest na bardzo wysokim poziomie,nie obrażałem Cię więc daruj sobie te chamskie teksty, wyraziłem tylko swoją opnie, bo poprostu wprowadziłeś chłopaka w bład, nie ma tu zbyt wiele scen batalistycznych a film ogólnie jest dość nudny i dużo lepiej obejrzeć stary film o tym samym konflikcie"Wojna w Algierze", na przyszłość więcej kultury osobistej życze.

ocenił(a) film na 10
PIOTREK_7

Nie wiedzialem ze to obraza albo ze to chamskie :/
"jeśli chodzi o sceny batalistyczne to w tym filmie ich poprostu nie znajdziesz" a dalej "nie ma tu zbyt wiele scen batalistycznych".
To w koncu sa czy nie ma? ;p
Moze zdefiniujmy co to "scena batalistyczna".
SJP PWN podaje: batalistyka «twórczość, głównie malarska, o tematyce wojennej».
Wg tego nie oklamuje. Co w takim razie jest scena batalistyczna?

ocenił(a) film na 7
yoqu

Tak,yoqu,są efekty balistyczne w tym filmie,a nawet bombalistyczne.Ech...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones