PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11597}
6,6 429
ocen
6,6 10 1 429
Wezwanie
powrót do forum filmu Wezwanie
Bumbi

Językoznawcy dopuszczają używanie słowa sędzina(w znaczeniu kobiety sędzi) w potocznej mowie więc nie bardzo ci wyszło wytykanie błędów klaunie.

To jest forum filmowe ty masz ksywe bumbi i zaczynasz zdanie małą literą więc się nie przypierdalaj się że w opisach filmów jest potoczny język a nie oficjalny.


BartasBartas

Początek zdania jest w temacie, co można wywnioskować po przecinku, ale to może było dla Ciebie zbyt trudne, wybaczam.
Obsada filmowa, a język potoczny, to dwie inne sprawy.
I co ma do tego nick na filmwebie?
A klauna poszukaj sobie w rodzinie.

Bumbi

Zamiast przyznać się, że po prostu nie wiedziałeś, że sędzina to poprawny zwrot to pajacujesz i postępujesz jak typowy buc.

Po 1. Przytyk personalny (to może była dla ciebie za trudne...)
Po 2. Wysunąć argument, który w ogóle nie jest argumentem (TAK! obsada filmowa jest pisana językiem potocznym od zawsze np. "pijak" jest czesto widywany w obsadzie a nie osoba będąca pod wpływem alkoholu.) A ty oczywiście tylko sobie znanym prawem piszesz: o nie nie nie to dwie inne sprawy....
Po 3. Nick na filmwebie miał ci zwrócić uwage na to, że nie jesteśmy w urzędzie tylko na forum i czymś normalnym jest używanie języka potocznego.

Brakowało tylko jeszcze pocisku po zdjęciu albo po filmach które mam w ocenionych do kompletu

BartasBartas

Ale ja nie zamierzam Ci po niczym cisnąć, choć klauna nie mogłem zostawić bez odpowiedzi. Jechanie po zdjęciu czy ocenionych filmach jest syfem umysłowym.
Odniósłbym się do Twojej odpowiedzi również gdybyś mnie nie obrażał, tylko pewnie w innym tonie. I tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones