PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692804}
4,4 327
ocen
4,4 10 1 327
White Settlers
powrót do forum filmu White Settlers

Ed i Sara zamieszkują w domu w Londynie po czym okazuje się,że są niemile widziani.. i mają kłopoty!

qaz1

Bardzo ciekawy opis hehe ja znalazłem coś takiego
Ed i Sarah przeprowadzają się do nowego domu, położonego na odludziu. Podczas pierwszej nocy zauważają, że nie są w okolicy sami...

2ck

oglądałeś może ? opłaci się ?

ocenił(a) film na 5
qaz1

Hej. Ja oglądałam. Jak dla mnie film, tak na 4 lub 5 na 10. Ja dam 5, myślę, że na tyle jeszcze zasługuję. Bohaterowie czasem są głupi i fabuła jest mocno jak w podobnych filmach, ale mimo tego ogląda się nawet ok. Nie jest strasznie, ale jest trochę zabawy w kotka i myszkę, przez co moim zdaniem w napięciu nawet trzyma. Tylko ten koniec zaskakujący i taki trochę dla mnie odbierający logikę filmowi, bo jak dla mnie trochę nie pasuje, ale ogólnie film można moim zdaniem obejrzeć.

ocenił(a) film na 5
monika220

Np są maski, które były już w innym filmie itp. No, ale można obejrzeć jak piszę. Zwłaszcza, że i tak to nic nowego nie ma ciekawego zwykle. Może być :_

ocenił(a) film na 5
monika220

*Może być :)

monika220

spoko, skuszę się :)

ocenił(a) film na 5
qaz1

Ok to fajnie ;)

qaz1

Nie oglądałem i raczej sobie daruje.

2ck

. Streszczenie , może naprowadzić widza na całkiem niezłą fabułę. Niemniej ... Oklepane to i wtórne. Główna bohaterka irytująca . Akcja, kolokwialnie mówiąc dziecinna. O ile jestem w stanie zrozumieć założenie twórców , o tyle samo , nie rozumiem rozwinięcia i pointy . Chłopiec na progu domu , w lesie , ok . Kto ogląda, ł ten zapewne wie , bo przywiązał uwagę do słów agenta nieruchomości.. Na miły bóg ,.. Ostatnie dwie minuty filmu , to istne kuriozum . Nie oceniam , czasami lepiej pominąć .

ocenił(a) film na 5
DarkWater

No oklepane, ale film dla mnie średni, nie najgorszy jeszcze. Główna bohaterka irytowała mnie początkowo, ale potem już mniej. Właśnie trochę napięcia jak dla mnie było, mimo oglądania wielu takich filmów, także obejrzeć jak dla mnie się dało. No, ale fakt, że dawno też nie ma nic nowego ciekawego ;p Ze starych filmów za to obejrzałam "Alicja słodka Alicjo" i naprawdę mi się podobał, ma klimat :)

monika220

Muszę się z Tobą zgodzić. W/W film oglądałam niedawno i jestem, może nie zachwycona , niemniej pod wrażeniem. Klimat , muzyka i dreszczyk emocji . Reasumując , kawałek dobrego kina. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
DarkWater

Aa ten "Alicjo słodka Alicjo"?:) No to fajnie :) To prawda, warto ten film po prostu obejrzeć, kto nie oglądał! Czasem starsze filmy są klimatyczne, czasem kiczowate, ten jest klimatyczny i dobrze się ogląda :)

ocenił(a) film na 9
qaz1

W jakim Londynie? W Szkocji nie ma Londynu.

ocenił(a) film na 5
diavolo0801

Racja. To jest Szkocja. No i faktycznie na pewno nie Londyn. Oni są z dala od większej cywilizacji :D Spokój, cisza, a nie miasto jak Londyn, zdecydowanie! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones