PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740444}

Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Maze Runner: The Death Cure
6,6 65 370
ocen
6,6 10 1 65370
4,5 4
oceny krytyków
Więzień labiryntu: Lek na śmierć
powrót do forum filmu Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Jestem ciekawy

użytkownik usunięty

Czy zrobią trylogię, czy rozbiją na dwie części.

ocenił(a) film na 7

W sumie mogliby podzielić "Lek na śmierć" na dwie części, skoro podzielili już finał: "Igrzysk Śmierci", "Harry'ego Pottera" i Niezgodną", to Więźnia Labiryntu także powinni rozwinąć na sam koniec. Książka jest niesamowita i jeśli twórcy skupią się na przełożeniu kadrów z powieści na klatkę filmową, to spokojnie mieliby materiał na dwa filmy. Ale zastanawiam się, w którym momencie mieliby podzielić, gdyż książka w sumie od początku do końca trzyma w napięciu i stale jest akcja, więc ciężko znaleźć odpowiedni moment. Jednak liczę, że spróbują i Więzień Labiryntu będzie liczył 4 części. :-)

ocenił(a) film na 10
theszymonfilipiak

w sumie wątpie że tak zrobią, ponieważ druga część ( próby ognia ) będzie pomieszana z 3 ( lek na śmierć ) ponieważ reżyser uznał , że film nie miał by sensu ( niewiem o co chodzi) Więc bardzo mnie ciekawi jak zrobi 3 część , wątpie żeby rozbił ją na 2 części .

Victoria9_B

Ja właśnie też nie wiem o co mu chodziło gdy powiedział że film nie miał by sensu gdyby nie pomieszali z lekiem na śmierć. Próby ognia jako książka jest najlepsza z całej trylogii

ocenił(a) film na 10
mr_destroyer

Chyba już wiem , w sumie przez większość czasu chodzli by po pustyni.... A w 3 części się bardzo dużo dzieje , moze będzie tak że tylko końcówka filmu( Próby ognia) będzie nawiącywała do 3 części , żeby zapocządkować ostatnią część filmu
.

Victoria9_B

Tylko gdy szli przez pustynie też były akcje. Szkoda że nie pokażą tego jak oni wchodzili przez Płaski Przenos gdzie szli po schodach i atakowały ich metalowe kule.

ocenił(a) film na 10
mr_destroyer

OMG , to było świetne

Victoria9_B

Dokładnie. Będzie mi tego brakować w filmie bo w książce miał swój klimat

ocenił(a) film na 7

Jestem zdania, że na 99% podzielą na dwie części, bo ostatnio to strasznie modne, a poza tym twórcy chcą zarobić na tym jak najwięcej. Ale jeśli ekranizacje mają być dobre, to jestem za.

użytkownik usunięty
gniada01

możliwe zwłaszcza że ostatnia część jest w 2017 roku wątpię by kazali tyle czekać

Na pewno nie będzie podzialona.

A przy okazji jeszcze Hobbit podzelony :p

użytkownik usunięty
LordVader345

też wydaje mi się że nie bo coś by wspomnieli już. Ja bardziej jestem ciekawy czy zrobią prequel więźnia Labiryntu. Chciałbym zobaczyć o tej pożodze jak ludzie zostali zmutowani.

Sworzyli 3 najgorsze i najlepsze filmy Pixara. Pora na... SRÓDZIEMIE!

Reżyser potwierdził jakiś czas temu, że "Lek na śmierć" nie będzie podzielony - dlatego też włączyli sporo wątków z trzeciej książki do "Prób Ognia".

oOAlexOo

Też to czytałam i mam nadzieje że tak właśnie zrobią :)

Podobno ma nie być podzielony. A przynajmniej tak mi się zdaje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones