PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742734}
5,4 2 592
oceny
5,4 10 1 2592
Więzienie w ogniu
powrót do forum filmu Więzienie w ogniu

7/10

ocenił(a) film na 7

Jestem ciekawy czy ktoś zwrócił uwagę na ciekawe sceny walk w tym filmie. Walki były naprawdę fajnie zrobione, może nie z jakąś perfekcyjną dokładnością, ale nie było to zwykłe pranie po mordach, a różne ciekawe rozwiązania. Lundgren jakoś nie przekonywał mnie udając człowieka ułomnego (?), ale cieszę się, że był obecny, bo mimo wszystko przykuwał mą uwagę (pewnie ze względu na to, że jestem jego fanem). Matthew Reese wyglądał jak typowy polski aktor, Danielle Chuchran grała fajną postać, a główny czarny charakter nie do końca przekonywujący. Jak dla mnie fajna atmosfera panowała od początku do końca, chwilami dobra muzyka, Dolpha niezbyt dużo, ale nie jakiś tam epizod. 7/10

ocenił(a) film na 6
rockystallion

Walki to jakieś 15 minut w końcówce. Fajne ale za mało

ocenił(a) film na 7
waga55

W środku pojedyncze walki też się pojawiały. Więcej mogło by lepiej wpłynąć na film, to fakt.

rockystallion

Sceny walki w tym filmie są pewnie zasługą profesjonalisty na planie, wcielającego się w role Balama. Chuck Liddell były zawodnik MMA i były mistrz UFC w półciężkiej. Ogólnie jeden z najlepszych strikerów w historii.

ocenił(a) film na 7
Stalowy11

Skądś kojarzyłem jego twarz. W takim razie dobrze, że pojawił się w filmie, szkoda byłoby znów patrzeć na kiepsko wykonane walenie po mordach.

rockystallion

Fani Lundgrena mogą być zawiedzeni, gdyż na ekranie za bardzo się "nie wychyla". Walki na przyzwoitym poziomie, akcja trzyma dobre tempo i ogólnie fajnie się oglądało.

ocenił(a) film na 7
bennyhillshow

Zgadza się. Powiedziałbym, że jeśli chodzi o fanów Lundgrena, to tylko ci zagorzali.

ocenił(a) film na 7
bennyhillshow

Żebyś wiedział, powiem Ci szczerze, że byłem zaskoczony, bo to był nawet niezły film!

rockystallion

Tak się składa że walki położyły ten film,były strasznie słabo zagrane,powolnie i sztucznie.Kiedy doszło do bijatyki wieźniów ze strażnikami,jedna więźniarka kopie strażnika w brzuch a ten pada nieprzytomny,no sorry trochę jak w power rangers.

bobek90

Bo wiedziałą gdzie kopać chyba na karate nie chodziłeś

bigdady33

jasne,strażnik ubrany w strój do tłumienia zamieszek pada nieprzytomny od byle jakiego kopnięcia-kpina z widza.

rockystallion

fajne sceny walki to są w "raid" i "raid 2" . Tu sa mniej niz przecietne

ocenił(a) film na 3
Karool225

Dokładnie

ocenił(a) film na 7
Bokciu

Warto obejrzeć ??
Raid 1 i 2 mam na dvd

ocenił(a) film na 7
rockystallion

Ogólne film okazał się całkiem niezły, z tej klasy filmów to nawet jeden z leszych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones