PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1223}

Wichrowe wzgórza

Wuthering Heights
7,3 42 427
ocen
7,3 10 1 42427
5,3 6
ocen krytyków
Wichrowe wzgórza
powrót do forum filmu Wichrowe wzgórza

Boże broń przed takimi filmami. Obejrzałem, bo musiałem (nie chciało mi się czytać książki) i stwierdzam jednoznacznie, że to było najgorsze 1,5 godziny jakie spędziłem w moim życiu oglądając film. Wieje nudą i powtarzaną w kółko ścieżką dźwiękową. Masakra.

ocenił(a) film na 9
Shah

Boże broń przed takimi facetami, zero wrażliwości, rozmantyzmu etc. Kochałeś kogoś kiedyś?

Shah

Ale żeś pojechał z tekstem. Nie wiem czemu tak sie uparłes żeby krytykowć ten film (sprawa gustu, nic nie mówie). Ale ten film na pewno nie (jak to szlachetnie określiłeś) wieje nudą. Wieją nudą typowe romansidła z happy endem, ten film taki nie był (chociaż nie wiem czy to zauważyłeś). Co do ścieżki dźwiekowej to co Ci przeszkadza że (podobno) ciągle jest taka sama. A co chciałes żeby tam heavy metal puścili? O aktorach nie wspomne.
pozdro

ocenił(a) film na 10
aaricia19

nieznający się na filmach są wśród nas...:/

Shah

Błagam...jeśli ma ktoś napisy do tego filmu( chodzi mi o wersje 1CD) to prosiłabym odezwać się do mnie na gg: 9497167< prosiii>

ocenił(a) film na 10
Shah

Uważam że film jest "Arcydziełem" w porównaniem do innych Melodramatów, które powstały i powstaną... Ale jeżeli ktoś uważa że to jest romansidło z szczęśliwym zakończeniem to albo nie oglądał filmu i zmyśla lub nie rozumie tego co "reżyser" chciał ukazać w tym filmie. Film nie posiada szczęśliwego zakończenia jest to dramat a nie jak niektórzy by chcieli romans z garstką komizmu...

ps. nikt Cię nie torturował jak Ci się nie podobało... już po 5min mogłeś po prostu wyłączyć a nie żalić się ile to wycierpiałeś w ciągu 1,5h bo nikogo takie denne przemyślenia nie interesują "męczenniku" .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones