PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=302838}

Wichry Kołymy

Within the Whirlwind
6,5 2 810
ocen
6,5 10 1 2810
Wichry Kołymy
powrót do forum filmu Wichry Kołymy

...spłycony na maksa, prawie w ogóle nie czuć dramaturgii, twórcy i odtwórcy zwyczajnie sobie nie poradzili.

ocenił(a) film na 4
tentego

Krótko, ale bardzo dobrze ujęte.

ocenił(a) film na 4
arkonia

Popieram. Jednym słowem: szkoda.

ocenił(a) film na 3
tentego

Jak to w przysłowiu: gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść. Zabrakło mi, w całości tworzenia filmu, ludzi z Japonii, Chin (generalnie z Azji), z Afryki i Ameryki południowej jak również z innych, nie wymienionych przeze mnie kontynentów. Miało wyjść dobrze ale skończyło się tylko na pobudzonej ambicji - 3/10 !!!

tentego

Scenografia do bani. A tyle jest dokumentalnych filmów z Rosji tamtych lat chociażby na YT.

tentego

Przestań. Emily to najwyższa półka.

ocenił(a) film na 5
maciekb80

Serio? Myślisz że odpowiem na twój komentarz po 7 latach od obejrzenia filmu do zapomnienia?

tentego

Przecież ja nie prowokuje żadnej odpowiedzi. Stwierdzam tylko że Emily preentije najwyższy poziom gry aktorskiej wgl. A za "Przełamując fale" winna dostać oscara . To jedna z najlepszych ról kobiecych w historii.

ocenił(a) film na 5
maciekb80

Napisałeś: Przestań, a ja nie bardzo mogę się do tego odnieść, poza tym co napisałem dawno temu, bo zwyczajnie filmu nie pamiętam. Może i jest świetną aktorką, ale nawet takie mają słabsze filmy, a role zagrane w innych produkcjach raczej na to nie rzutują, poza autosugestią oczywiście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones