PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1229}

Wichry namiętności

Legends of the Fall
7,7 98 841
ocen
7,7 10 1 98841
6,3 15
ocen krytyków
Wichry namiętności
powrót do forum filmu Wichry namiętności

Majstersztyk

ocenił(a) film na 10

Ten film ma w sobie wszystkie emocje świata, jest tak mocny że wypadałoby robić pauzy w oglądaniu, żeby go odpowiednio przyswoić.
Począwszy od fabuły, gry aktorskiej po muzykę, REWELACJA.

Emilia_Szymoniak

Zgadzam się w tym całkowicie. Ten film pochłonął mnie, jak prawie żaden inny. Urzekające były te wszystkie sceny wywołujące taką radość i ciepło w serduchu. I to samo serducho pękało w nieoczekiwanych zwrotach akcji. Bardzo przeżywałem oglądanie Legends of the Fall :')

Micman1995

Zgadzam się z tym*, nie w tym :D

ocenił(a) film na 9
Micman1995

Jestem po seansie , rewelacja ! Jak dobrze że jak widnieje w ciekawostkach Tristana nie zagrał Cruise , gdzie mu tam do Pitta.

nathalie34

Właśnie, Brad świetnie się sprawdził w tej roli, taki blondaś po prostu :)

ocenił(a) film na 9
Micman1995

Dokładnie , wyglądał niesamowicie z tymi blond włosami :) ach , jaki młody był , do schrupania ;)

ocenił(a) film na 10
nathalie34

Racja, Brad idealnie się wpasował w rolę, momentami nawet go kochałam i nienawidziłam ;)

ocenił(a) film na 8
Micman1995

Pitt jak Pitt. Rewelacyny był nie kto inny jak Anthony Hopkins.

ocenił(a) film na 10
Emilia_Szymoniak

Po co -pauzy-? :-) Jest tyle emocji że nie warto dać sobie odpoczywać.Lepiej obejrzeć kilka razy...zawsze do niego wracam,od lat...jest niesamowity.

ocenił(a) film na 10
Tamilina

Racja, wystarczy odpalić wino w piątkowy wieczór i dobrze się nastroić i może być bez pauzy :)

ocenił(a) film na 10
Emilia_Szymoniak

Chciałam napisać - bez końca - Niestety dawka emocji mogłaby zabić...chociaż to tylko film,a nie życie.Z całego serca polecam wszystkim,ten film po prostu trzeba obejrzeć a potem...pokochać lub znienawidzić :-)

Emilia_Szymoniak

Ja ten film widziałem ze 4 albo pięć razy i nigdy nie mam go dość. Ta historia jest po prostu ponadczasowa. A muzyka... czasami puszczam sobie soundtrack gdy coś czytam. Ścieżka dźwiękowa jedna z najpiękniejszych.

Chętnie obejrzałbym podobne filmy o przemijaniu, poszukiwaniu sensu w życiu. Najlepiej takie, gdzie natura odgrywa też jakąś rolę jak np w poniższych:
Forest Gump, Tańczący z wilkami (kolejne arcydzieło), 7 lat w Tybecie, Wszystko za życie, Thelma i Louise, Benjamin Button, Tajemnica Brockeback Mountain...

Te widziałem. Zna ktoś inne jeszcze godne polecenia, gdzie główny bohater zmaga się z życiem, z bólem istnienia, z przemijaniem?

forek23

A, no i jeszcze Co gryzie Gilberta Grape'a. Kolejny piękny film.

ocenił(a) film na 10
forek23

To polecam jeszcze Co się wydarzyło w Madisson County z Meryl Streep i Wichrowe Wzgórza :)

Emilia_Szymoniak

Co się wydarzyło w Madison County widziałem. Bardzo mi się podobał. Książka również była przepiękna.
Wichrowe wzgórza muszę obejrzeć i być może przeczytać. Ale pewnie to pierwsze najpierw jako, że lista książek do przeczytania jest długa.

ocenił(a) film na 10
forek23

Polecam:
- Grzeszna Propozycja
- Dom Dusz

ocenił(a) film na 8
Tamilina

Też dobre

ocenił(a) film na 9
forek23

Nie wiem czy jeszcze interesują Cię tytuły filmów o przemijaniu, ale dodam coś od siebie. Zmaganie z życiem, bólem istnienia....To znajdziesz w filmie "Wszystkie poranki świata":) a także "Tysiąc akrów":)

ocenił(a) film na 8
Emilia_Szymoniak

To prawda, świetny film

ocenił(a) film na 10
Emilia_Szymoniak

Bez wątpienia najsmutniejszy film jaki widziałem :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones