PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834569}

Widzę cię

I See You
6,4 4 975
ocen
6,4 10 1 4975
5,3 3
oceny krytyków
Widzę cię
powrót do forum filmu Widzę cię

Na początku może się wydawać, że to jakiś badziew, że nic nie ma sensu, ale mniej więcej w połowie filmu wszystko obraca się o 180 stopni.

McGyverPL

Mi się podobał. Trzymał w napięciu, fajny zwrot akcji, dobra muzyka. Jak najbardziej ok.

ocenił(a) film na 8
McGyverPL

W 100 % się zgadzam. Do połowy nudy, ale potem wszystko zostaje wynagrodzone pięknym zwrotem akcji.

ocenił(a) film na 7
McGyverPL

Scenariusz bardzo dobry

ocenił(a) film na 7
McGyverPL

Czyli tak zwany film ze zwrotem akcji:)

ocenił(a) film na 7
Friva

No dokładnie. Tylko, że ja lubię najbardziej jak twist dostajemy pod koniec filmu. Tutaj mamy go w połowie i w dodatku zmienia on diametralnie to co widzieliśmy do tej pory. Wielu widzów nawet nie dotrwa do tego momentu. Podobny przypadek jak w japońskim filmie One Cut of the Dead.

ocenił(a) film na 7
McGyverPL

Dokładnie przez połowę czasu film wydaje się zakręcony,ale i też tajemniczy przez co fajnie się go oglądało.W drugiej połowie wszystko nabiera tępa i wychodzi na jaw o co w tym wszystkim biega.Ale wyjaśnienie sprawy jest zaskakujące.Pewnie mało kto się spodziewał takiego obrotu spraw i kto jest prawdziwym szaleńcem.(SPOILER).Szkoda tylko że ten młody nie dał się wytłumaczyć temu staremu dlaczego to wszystko robił.Tylko od razu strzelił do niego,mówiąc że go to nie obchodzi ;)

ocenił(a) film na 7
McGyverPL

przygotowałam się na kolejny tv kryminał w stylu kanadyjskich produkcji emitowananych przez HBO( lepszych, gorszych, takie guilty pleasure )patrzę Helen Hunt wiec się zobaczy, a tu proszę, z pozoru absurdalny, ale zwroty akcji trzymają w napięciu. Slowa dzieciaka " nie obchodzi mnie to" świetnie oddają rozmiar bestialstwa i puszczają oko do widza w stylu slasherowych produkcji.

ocenił(a) film na 8
lila_2603

Generalnie zgadzam się z powyższymi opiniami. Na początku myślałem, że oglądam film sf w stylu "Z Archiwum X". Przetrzymałem do połowy i... część kwestii się rozwiązała. Później przyszło zaskoczenie i pewne niedowierzanie. Podsumowując, warto film obejrzeć. Szkoda jedynie H.H... a taką była ładną kobietą.

ocenił(a) film na 3
McGyverPL

Tragiczny film. Początek nawet intrygujący ale ten twist totalnie niewiarygodny. Naprawdę sobie 2 gości lata po czyimś mieszkaniu i nikt nic nie słyszy i nie widzi? Włamywacz odlewa się na śpiącego gościa i co? Tamten dalej solidnie sobie chrapie. Dodając do tego że główny bohater to doświadczony policjant i doświadczony [spoiler]morderca[/spoiler] i nic nie zauważył? Dawno nie widziałem czegoś tak nieprawdopodobnego.

Dodać do tego dronujący moty muzyczny przez prawie cały film i ponad dwadzieścia minut powtórzeń pierwszej części w drugiej części i mamy mocno pretensjonalny film oparty na mocno wątpliwym koncepcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones