PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775897}
6,6 11 590
ocen
6,6 10 1 11590
8,0 35
ocen krytyków
Wieża. Jasny dzień
powrót do forum filmu Wieża. Jasny dzień

... i to uczucie cringe'u będzie mi towarzyszyć do końca życia. Film zarówno od strony technicznej jak i (jakby to reżyserka powiedziała) duchowej jest totalną porażką. Dźwięk nie tyle skopany co spier*olony po całości. Dialogi niesłyszalne, odgłosy wiatru roznosiły kino domowe. Ujęcia jakby ktoś testował nową kamerę. Obsada słaba, aktorki cały czas mi się myliły i chyba wzięte były z jakiegoś konkursu miss zwyczajna kobita ze stocku. Fabuła opowiedziana w pierwszych dziesięciu minutach, dalej w sumie nic się nie działo. Nie wiem jak film ogląda się po dragach - może tu jest pies pogrzebany ale bazując na tym co widziałem to śmiało można go przyrównać do takiego hitu jak "Smoleńsk"

ocenił(a) film na 8
Tahir

"Obsada słaba, aktorki cały czas mi się myliły i chyba wzięte były z jakiegoś konkursu miss zwyczajna kobita ze stocku."
To chyba rzeczywiście nie jest film dla Ciebie. "Błyśnij" w swoim towarzystwie puszczając silikonowe balony z "Baywatch".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones