PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11659}

Wieczór kawalerski

Bachelor Party
6,7 6 691
ocen
6,7 10 1 6691
Wieczór kawalerski
powrót do forum filmu Wieczór kawalerski

W zasadzie film z góry nie koncentruje się na wielu wątkach. Głównym tematem jest impreza... i tak ma być!
Śmieszna komedia, gagi i dialogi naprawdę rozśmieszają, a poza tym film wprowadza niektóre postawy moralne. Nie podoba mi się rola psychopatycznego wielbiciela. Zmieniając naprawdę zasługiwałby na 8 nawet a tak..:

Ocena: 7,5/10

użytkownik usunięty
zwichrowaniec

Uff, jak tylko pojawiły się napisy końcowe pojawiła mi się mała żaróweczka wirująca nad głową z myślą, że muszę coś tutaj napisać.
Film jest... genialny, może niezbyt wyszukany, ale to jedna z najlepszych komedii jakie widziałem w całym życiu. Rola Toma Hanksa
jest naprawdę super, przysiągłem sobie dzisiaj, że muszę zobaczyć resztę jego komediowych ról, trzeba sięgnąć do prehistorii. :)
A scena z osłem wciągającym kokainę i zajadającym m&m'sy... haha. :)

ocenił(a) film na 8
zwichrowaniec

tam był jakis psychopatyczny wielbiciel ? chyba czegos nie pamietam...

ocenił(a) film na 8
shamar

Chodzi mu chyba o tego kolesia co chciał kupić Debbie, nie pamiętam jego imienia. Ten któremu porsche "odpicowali"... :D

ocenił(a) film na 8
Wyslannik_smierci

przeciez on był genialnym elelmentem tego filmu.

ocenił(a) film na 8
shamar

Wspaniały film! Każdy, dosłownie każdy fragment tego filmu jest wspaniały! Świetny Tom Hanks i ekipa! Ten, który dziwki załatwiał mnie rozwala! Świetna zabawa! Albo kolega samobójca z gładkimi przegubami... miodzio! Jedna z najlepszych komedii jakie w życiu widziałam!

ocenił(a) film na 8
Wyslannik_smierci

Chodzi mi o tego który porywa laskę na końcu, za którym Hanks goni.. to jakiś psychol, nie tylko napaleniec.
Nie śmieszy mnie jego postać a troszeczkę odciąga od humoru całego filmu. Taki typek jak w Akademii Policyjnej.

ocenił(a) film na 7
Wyslannik_smierci

Ten, który ojcu Debbie przypominał dzieciństwo w Hitler Jugend ;D!

Genialny film. Ale rzeczywiście blondynek trochę wkurzał, robił tylko niepotrzebne przerwy w naprawdę dobrym filmie.

użytkownik usunięty
zwichrowaniec

świetna komedia, dawno się tak nie uśmiałem, bardzo duże nagromadzenie gagów

gorąco polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones