PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=333922}

Wieczór

Evening
6,9 12 449
ocen
6,9 10 1 12449
6,7 3
oceny krytyków
Wieczór
powrót do forum filmu Wieczór

Naprawdę świetny film. Mimo iż nie porywa to jednak fabuła wciąga, chce się oglądać. Jest bardzo senny, melancholijny...Bardzo lubię takie filmy a ostatnio raczej nie miałam wielu okazji żeby je oglądać...A muzyka wprost zachwyca...

francowata

Jestem zwolenniczką romantycznych, melancholijnych i wzruszających filmów i taki właśnie jest "Wieczór", wspaniała muzyka, nie wspomnę już o obsadzie aktorskiej, przepiękne krajobrazy i sama fabuła filmu interesująca.

ocenił(a) film na 10
francowata

Co prawda wielkim zwolennikiem 'wyciskaczy łez' to ja nie jestem, ale film broni się sam - muzyką, zdjęciami, kostiumami i przede wszystkim aktorkami. Jak dla mnie jeden z faworytów do nagrody Akademii :)

francowata

Mimo iż jestem facetem melancholijne, romantyczne i wzruszające filmy jak na przykład "Wieczór" są moim zdaniem "fajne" i nie tylko dla kobiet. W filmie tym wystąpiły wspaniałe aktorki, bardzo wiarygodnie odegrały swoje role.

karmel75

karmel75 muszę się z Tobą zgodzić, że film ten jest nie tylko dla kobiet, ponieważ na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że po obejrzeniu tego filmu (na którym byłam z mężem) byłam niesamowicie zaskoczona. Okazało się, że jemu bardzo podobał się ten film, można powiedzieć, że był nim wprost zachwycony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones