PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=333922}

Wieczór

Evening
6,9 12 449
ocen
6,9 10 1 12449
6,7 3
oceny krytyków
Wieczór
powrót do forum filmu Wieczór

9/10...

ocenił(a) film na 10

Może i nie jest to film wielki, jednak jest jednym z najpiękniejszych dzieł które widziałem. Spokojnie, bez zrywów buduje niezwykle nostalgiczny nastrój. Bez zbędnych upiększaczy pokazuje jak kilka niby nic nie znaczących decyzji potrafi wpłynąć na dalsze losy człowieka. Jest aż do bólu prawdziwy, poruszający. Przepiękna, niezwykle nastrojowa muzyka doskonale wbudowuje się w klimat filmu...

chuberton

"Jest do bólu prawdziwy, poruszający"- wszystko dzięki świetnie odegranym rolom przez cudowne aktorki. Do tego wzruszająca historia bohaterki, na prawdę film wydawał się naturlany i prawdziy.

chuberton

popieram, film w naprawdę niezwykły sposób zapadł mi w pamięć. Opowiedziana w nim historia naprawdę mnie wzruszyła, i zgadzam się także, że jest to zasługą głównie aktorek odgrywających główne role. Bardzo rzadko zdarza się zobaczyć aż tyle wspaniałych gwiazd w jednym filmie.

chuberton

Ja natomiast z całą pewnością mogę powiedzieć, że jest to najlepszy film jaki widziałem ostatnich czasów. świetne stroje, krajobrazy, aktorzy doskonale wcielili się w swoje role.

chuberton

Świetne postacie zagrały w tym filmie, cudowne krajobrazy i ta muzyka...nie do opisania pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones