PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=333922}

Wieczór

Evening
6,9 12 449
ocen
6,9 10 1 12449
6,7 3
oceny krytyków
Wieczór
powrót do forum filmu Wieczór

Witam, mam nadzięję, ze nie spamuje :) Filmu jeszcze nie ogladąłam, ale mam nadzieje obejżec, tyle, że mam pewne obawy, nie wiem czy warto... Książka jest cudowna... Czyta się ją w jeden wieczór, mimo, że jest zagmatwana wciąga bardzo... a jak jest z filmem? Słyszałam niezbyt pochlebne opinie, czy ktos kto czytał tę książkę ogladał też film i może mi powiedzieć, czy warto pokusić się o obejżenie filmu? Podobno zmienione jest sporo faktów, z reszta istatnych:)

ocenił(a) film na 8
0lcia_2

Witam, czytałem książkę, następnie zobaczyłem film i muszę powiedzieć, że z obu opcji byłem podobnie zadowolony. Książka ma swoją magię, jednak film też ją posiada (mimo niezbyt pochlebnych opinii). Jeżeli chodzi o fakty, to rzeczywiście w filmie jest wiele zmian, ale można się połapać i je wybaczyć;) Polecam gorąco, bo (moim zdaniem) film warty zobaczenia chociażby ze wzgledu na rewelacyjną obsadę aktorską i świetną muzykę Kaczmarka:)
Pozdrawiam
PS. Jak już zobaczysz film, to podziel się wrażeniami;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones