PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=333922}

Wieczór

Evening
6,9 12 449
ocen
6,9 10 1 12449
6,7 3
oceny krytyków
Wieczór
powrót do forum filmu Wieczór

Muzyka i Zdjęcia

ocenił(a) film na 6

Film Wieczór, ma zdecydowanie dwie wielkie zalety. To Muzyka Kaczmarka oraz piękne zdjęcia i malownicze scenerie.

Wymienione powyzej zalety zdecydowanie sprawiają, że film warty jest obejrzenia.
Choć należy przestrzec, że jest on bardzo refleksyjny, chwilami ociera się wręcz o melancholię. Co pewnie nie wszystkim oglądającym przypadnie do gustu.

Sama akcja filmu jest bardzo powolna, usypiająca. Jak na melodramat przystało nie ma tu jakiś wielkich porywów namiętności, od zwyczajnie opowiedziana historia życia jednej kobiety.

Film jednak ma swój klimat i dzięki świetnej muzyce i niektórym scenom można się wzruszyć.

Moja ocena to 6 na 10.


ocenił(a) film na 7
sansin

Dałam dokładnie taką samą ocenę :) I podobnie jak Ty uważam, że muzyka (uwielbiam wszystko co wyszło spod ręki Kaczmarka) i zdjęcia stanowią najmocniejsze punkty filmu. Ale trzeba też przyznać że sama fabuła też jest ciekawa. Tylko, że brakuje mi trochę tego punktu kulminacyjnego albo inaczej - jest on za słabo zaznaczony. Poza tym film wart obejrzenia.

ocenił(a) film na 8
sansin

Obejrzałam wczoraj-nadawali na Dwójce-trzeba przyznać, że można tam ostatnio obejrzeć niezłe filmy. Mam bardzo podobne zdanie. Muzyka i zdjęcia to najmocniejsze atuty filmu, chociaż bardzo ważna jest jego refleksyjność, co we współczesnych filmach juz nie za często sie zdarza.

ocenił(a) film na 7
Alina23

...a przy koncowych napisach, przy tej pieknej muzyce zabrzmial rownie piekny wokal... pomyslalam - jak Steczkowska... no i potem sprawdzilam i co sie okazalo.. ze tak :) Milo, gdy widac polskie nazwiska w takich produkcjach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones