PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=333922}

Wieczór

Evening
6,9 12 449
ocen
6,9 10 1 12449
6,7 3
oceny krytyków
Wieczór
powrót do forum filmu Wieczór

film super

ocenił(a) film na 10

film jest naprawdę piękny. Z reguły nie na widzę tego typu filmów i nie oglądam takich, ale ten naprawdę mnie poruszył. Dobrze opowiada o problemach. 100/100

ocenił(a) film na 10
karolyn17

Dobre, naprawdę dobre kino. Obejrzałem w 2008 roku i chyba ponownie do niego wrócę. Ostatnio nie ma wiele ciekawych nowości ani w kinach ani na dvd.

ocenił(a) film na 10
Unibet_78

masz rację. nie ma teraz ciekawych filmów. a jak już się zdarzy to albo o północy albo na programie ktorego nie mam :P

karolyn17

Bardzo sie ciesze, ze film sie podobal, ale naucz sie ortografii

ocenił(a) film na 10
P1a2n3

no ciekawe w którym miejscu zrobiłam błąd -,-

karolyn17

nie wiem co oznacza slowo, a w zasadzie trzy "nie na widze" - tak tego sie nie pisze.

ocenił(a) film na 10
P1a2n3

piszę jak mi się chce a nie pod czyjeś dyktando. skoro coś ci się nie podoba to nie rozumiem po co czytasz? taki z ciebie polonista? -,-

karolyn17

Pierwsze musze cos przeczytac, aby stwierdzic ze mi sie nie podoba, czyli juz wiesz dlaczego przeczytalem. Nie nie jestem polonista, ale jak widze takie bledy to rece mi opadaja.

ocenił(a) film na 10
P1a2n3

wydaje mi się że nawet tobie zdarzy się popełniać błędy.. czy może jesteś taki idealny?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones