PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=333922}

Wieczór

Evening
6,9 12 449
ocen
6,9 10 1 12449
6,7 3
oceny krytyków
Wieczór
powrót do forum filmu Wieczór

Wiele spodziewałam się po tym filmie i bardzo się zawiodłam. historia opowiedziana tu jest słaba i przewidywalna, archetyp staruszki na łożu śmierci wyeksploatowany do bólu i raczej drażniący niż wzruszający. No i do tego olbrzymie rybie usta Claire Danes, na którą po prostu nie mogłam patrzeć.

ocenił(a) film na 8
atr

Mam przeciwne zdanie na ten temat, a Claire w filmie po prostu cudowna! Film bardzo wzruszający. Opowiada o tym jak bardzo życie różni się od tego, jakim chcielibyśmy je widzieć i o tym jak łatwo jest pozwolić odejść wielkiej miłości, a jak trudno później żyć tylko wspomnieniami o niej.

ocenił(a) film na 10
atr

Gdy obejrzałam film miałam takie zdanie jak ty, atr, ale później zastanowiłam się nad sensem tego filmu i doszłam do wniosku, że to trudny do zrozumienia aczkolwiek świetny film. Może moja opinia nie jest obiektywna, ponieważ uwielbiam Meryl Streep i to głównie ze względu na nią obejrzałam ten film to poecam obejrzeć film a później się nad nim zastanowić.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
atr

Co do filmu - zgadzam się. Przewidywalny do bólu, oklepany, nijaki, nudny, z ogromną liczbą dłużyzn. Co do Claire - wg mnie w tym filmie wyglądało zjawiskowo.

ocenił(a) film na 7
karatetyka

Film sam w sobie niezły. Opowiada historię, nie tyle ciekawą, co wartą przemyślenia i wyciągnięcia z niej wniosków, ale... Trochę mi się dłużył, był momentami przewidywalny i z upragnieniem czekałam końca filmu.

atr

Claire może i była dobra, ale historia opowiedana w tym filmie, tandetna i oklepana. Przez cały film czekałam na Meryl Streep, w końcu znużona pod sam koniec gdy ją zobaczyłam nie zwracałam już na to uwagi.
Mnie się nie podobał. Poprostu nic nadzwyczajnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones