PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=333922}

Wieczór

Evening
6,9 12 449
ocen
6,9 10 1 12449
6,7 3
oceny krytyków
Wieczór
powrót do forum filmu Wieczór

podobał mi się

ocenił(a) film na 8

Film jest nieły , fantastyczna obsada, temat dobry ale zabrakło tego czegos. Ogólnie polecam , warto go obejrzeć . Wspaniała redgrave. pozdrawiam

LUKA_6

Jak dla mnie nie zabrakło niczego. Wciąż jestem zachwycona po obejrzeniu. Jedną z większych zalet filmu jest wg. mnie wprost przepiękna muzyka, Jan A.P. Kaczmarek znów stworzył genialne kompozycje. Oskar jest praktycznie pewny.

LUKA_6

Ja też myślę, że niczego w tym filmie nie zabrakło, widziałam go i jestem miło zaskoczona, ponieważ wydawało mi się, że film będzie słabszy, a jednak piękna muzyka i fantastyczny scenariusz sprawiły, że film jest jednym z najlepszych jakie udało się dotychczas wyreżyserować.

ocenił(a) film na 8
LUKA_6

Podpisuję sie pod powyzszymi komentarzami , udany film , nic dodac nic ująć.

LUKA_6

Muzyka była najlepsza, to właśnie dzięki tej muzyce Kaczmarka fil ten jest tak fantastyczny. Na prawdę warto go obejrzeć, ponieważ na długo potem zostanie nam w pamięci.

ocenił(a) film na 8
waczkows_ki

Nie przesadzajcie z muzą;> była dobra i tyle.
Film był też dobry:)

LUKA_6

Film szczególnie przypadł mi do gustu, ponieważ grała w nim moja ulubiona aktorka. To Dzięki świetnie odegranym rolom aktorów film wyszedł na prawdę dobrze. Nie zapominając o pięknej muzyce. Pozdrawiam

LUKA_6

Muzyka przepiękna, zastanawia mnie tylko jedno, ponieważ nie jestem do końca pewna. Nie jestem zwolenniczką Steczkowskiej, nie słucham jej piosenek ale wydaje mi się, że chyba śpiewała w filmie w tym filmie. Swoje pytanie opieram na jednej pani, która wypowiadając się na forum o filmie "Wieczór" też się nad tym zastanawiała. Czy to więc prawda?

ocenił(a) film na 9
jobacz74

Potwierdzam. Przeczytałam,że to faktycznie wokaliza Steczkowskiej :) pięknie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones