PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=333922}

Wieczór

Evening
6,9 12 449
ocen
6,9 10 1 12449
6,7 3
oceny krytyków
Wieczór
powrót do forum filmu Wieczór

nie dalem rady i zasnalem po pol godziny

ocenił(a) film na 7
sezonowiec_ldz

zasnąłeś po pół godz. więc na jakiej podstawie pozwoliłeś sobie ocenić film, którego nie widziałeś?kretyn

ocenił(a) film na 5
kapitannemo

na jakiej podstawie oceniasz że ktoś jest kretynem po jednej krótkiej wypowiedzi?:) jeśli początek filmu jest tak kiepski że ktoś ma poczucie znużenia po 30 minutach to chyba ma prawo wyrazić swoją opinię, co prawda lepiej by było gdyby wszyscy na filmwebie oceniali filmy po obejrzeniu całości, ale jest to przecież wizja utopijna:)

ocenił(a) film na 10
kapitannemo

racja. nie obejrzeć a wypowiedzieć się.

użytkownik usunięty
sezonowiec_ldz

No i tu dotykamy poważnego problemu związanego z ocenianiem włąściwie wszystkiego- 'czy ktoś kto (jak sądzę) uwielbia Transformersy bądź polskie komedie romantyczne powinien oceniać (na dodatek sam przyznając się, że obejrzał tylko pierwsze 30minut) filmy takie jak Wieczór- bardzo dobre filmy. Nastrojowe, doskonale zagrane i dające do myślenia" ?? Moim zdaniem jednak nie powinien

ocenił(a) film na 4

oczywiście jak ktoś napisze, że film jest do dupy itp to zaraz pojawiają się komentarze, że lubi tylko komedie romantyczne czy inne Shreki bądź KOty w butach...
Ja oglądam różne filmy ale akurat ten mnie wynudził. Było tylko kilka ciekawych momentów. NIe zamierzam więcej wracać do tego filmu.

cHrzanek

Mi z kolei film bardzo się podobał - ale rozumiem, że może kogoś wynudzić, bo jest specyficzny - akcja niezbyt szybka, za to ilu bohaterów :)
Ja chętnie do niego wrócę. Podobał mi się klimat filmu, dobra gra aktorska, fabuła.

kasius_22

Oglądam właśnie na Ale Kino :)
Troszkę tym tempem i "dużą" obsadą przypomina mi Gosford Park.

ocenił(a) film na 7
sezonowiec_ldz

Po prostu do takich filmow trzeba dojrzec - nic straconego :) Ja kilka lat temu, tez bym pewnie nie docenila tego filmu, a nawet i bym zasnela.. :) Cos jak Angielski Pacjent - dla wielu to szmira.. Po prostu lata leca, czlowiek widzi i uczy sie nowych rzeczy. A potem takie filmy oglada sie z nuta nostalgii, zadumania i wzruszenia :)

oxymoron

A co to znaczy 'zasnalem' ? To jakiś nowy slang gimnazjalistów?

ocenił(a) film na 7
Joimbo

Ech... po prostu chodzilo mi o to, ze jak mialam "nascie" lat, to nie docenialam takich filmow. Jak napisalam - z wiekiem dostrzega sie nowe rzeczy, doznania itp. To tylko na plus. Takie jest zycie, kazda rzecz znajdzie swoje miejsce i czas wiec nie rozumiem przytyku, a raczej komplementu apropo's gimnazjalistki :) Nawet nie chodzilam do gimnazjum. W moich czasach takie osrodki nie istnialy ;)

ocenił(a) film na 7
Joimbo

Joimbo - raczej odp. na wiadomosc zalozyciela topicu? :D

oxymoron

Ojtam omsknął mi sie palec. Cały w kechupie był - pizze jadłem ;D

ocenił(a) film na 7
Joimbo

wybaczone. tez lubie pizze :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones