PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655214}

Wieczni chłopcy

Les Gamins
6,6 6 457
ocen
6,6 10 1 6457
5,7 3
oceny krytyków
Wieczni chłopcy
powrót do forum filmu Wieczni chłopcy

film pol na pol - pare rzeczy zabawnych a reszta to zenada, stary pryk strasznie dziala na nerwy. Szczegolnie nie polecam jako komedii , mozna obejzec jako obyczajowy szczegolnie jak masz wiecej jak 50 lat ;)

ocenił(a) film na 7
Baby_Firefly

Patrz sobie na horrory i gory.

ocenił(a) film na 4
Krzypur

albo np na komedie ktore sa komediami

ocenił(a) film na 7
Baby_Firefly

Te ich - FW - kategoryzowanie jest, oględnie mówiąc, do d... Zazwyczaj mylą obyczaj z elementami komediowymi z komedią. Stąd chyba nasza rozbieżność. Swoją drogą, mnie nie interesuje gatunek filmu, tylko to coś, którego szukam. I czasami znajduję. Pozdrowienia.

ocenił(a) film na 9
Baby_Firefly

a co masz więcej niż 50 lat ?

Baby_Firefly

a ja polecam zapoznać się ze słownikiem ortograficznym

ocenił(a) film na 4
Baby_Firefly

obejrzeć się pisze przez "rz". Przed "a" wstawia się przecinek. "Jak masz więcej NIŻ 50 lat", a nie "jak".

ocenił(a) film na 4
tazla

nie wiedzialam ze to forum o ortografii. musialam sie pomylic jakos

ocenił(a) film na 7
Baby_Firefly

Kiedyś ludzie wstydzili się, że nie umieją pisać i nie afiszowali się z tym. Dziś wymachują orzeczeniami z poradni i chcą innych rozstawiać po kątach.

ocenił(a) film na 4
aququ

?przepraszam, ktos tu czyms wymachuje? Co jakis czas ktos do kogos sie przyczepia ze robi bledy ortograficzne. Rozumiem ze robienie bledow na forum filmowym to straszna tragedia. Powinnam nigdy juz niczego nigdzie nie pisac. Ciesze sie bardzo ze sa osoby ktore nie robia bledow, mam nadzieje ze wasze ksiazki i artykuly swietnie sie sprzedaja, bo rozumiem do czegos to pisanie strasznie wam sie przydaje (do czegos innego niz wytykanie innym)

Baby_Firefly

Powiem ci tak: Tragedią dla mnie jest to, że moja rodaczka, czy rodak, w moim ojczystym języku nie potrafią poprawnie napisać kilku zdań. Uwierz mi w to, że ja nie jestem człowiekiem, który siedzi ze słownikiem i tylko wychwytuje błędy, ale ty piszesz byk na byku. Na prawdę nie widzisz w tym nic złego? Post na forum, to nie praca magisterska, ale są pewne granice.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones