PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557897}

Wiecznie żywy

Warm Bodies
6,4 71 774
oceny
6,4 10 1 71774
6,0 10
ocen krytyków
Wiecznie żywy
powrót do forum filmu Wiecznie żywy

BARDZO DOBRY

ocenił(a) film na 8

Ten film jest tak dziwny że aż bardzo dobry z doskonale dobraną muzyką.Na pewno nie do wszystkich trafi ten film jeśli chodzi o gusta,dla mnie trafił i dla osób oglądających ze mną też.Komedia-Horror-Dramat w jednym.Polecam.

ocenił(a) film na 5
KRYSTIANRSL

A co (jeśli moge wiedzieć) ujęło cie w tym filmie? Bo dla mnie to kicz. Jedynie początek mi się podobał z tymi wstawkami od tego R, było to śmieszne i myślałem że film będzie poprowadzony w trochę inteligentniejszy sposób.
A to ani śmieszne, ani rozrywkowe, do filmu akcji tez tego nie można podczepić. Nijaki ten film.

ocenił(a) film na 8
krisimovie

Właśnie to że był inny od wszystkich innych filmów bawiono się w tym filmie i tym filmem na wszystkie możliwe sposoby które akurat mi spasowały.Film jedna wielka baja ale jak nakręcona.

ocenił(a) film na 5
KRYSTIANRSL

Kocham takich jak Ty, moc argumentów kurde.

Każdy film jest "inny"
A ten jest nijaki, to jeśli taka paćka ci się podoba to nie mam z Tb o czym dyskutować.
Miłego reapleya życzę :)

ocenił(a) film na 8
krisimovie

Przecież napisałem Ci że mi mi akurat pasuje to jak bawiono się w tym filmie i tym filmem a tobie może się to nie podobać co nie zmienia faktu że film ma średnią na Film Web dobrą tzn że nie tylko mi spasował ten film! I jak to wytłumaczysz wielki znawco i krytyku filmowy bez pojęcia o niczym ? O gustach się nie dyskutuje dla Ciebie może być "moda na sukces" super dziełem a dla mnie "klan" ale nie wiem czy jesteś na tyle kumaty by to zrozumieć bo po twoich wypocinach tu nic nie kapuję o co Ci chodzi ? Jak Ci się nie podoba ten film to twoja sprawa i nie zadawaj głupich pytań dlaczego mnie się podoba.

ocenił(a) film na 5
KRYSTIANRSL

To się nazywa dyskusja. Założyłeś temat to odp. takie dziwne? Jeśli nie radzisz sobie z krytyką to po prostu nie zakładaj tematu :)

" film ma średnią na Film Web dobrą tzn że nie tylko mi spasował ten film! I jak to wytłumaczysz wielki znawco i krytyku filmowy bez pojęcia o niczym ?" hehe, te "bez pojęcia o niczym" to już wisienka ;)

Po prostu społeczeństwo jest mało wymagające + film głównie skierowany do młodzieży która inaczej odbiera takie filmy (co akurat rozumiem). Tą krótką odp. kończę dyskusje.

Pozdro

ocenił(a) film na 8
krisimovie

"Społeczeństwo jest mało wymagające" ??? Złota myśl naprawdę.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
KRYSTIANRSL

wez ty pfff jak można akie idiotyczne głupie chamskie debilne obraźliwe stwierdzenie walićna temat tego pff filmu on nie jest bardzo dobry
JEST ZAJEBISTY XD

ocenił(a) film na 8
KRYSTIANRSL

mi też bardzo się film spodobał, a nie uważam się ani za młodzież, ani za część społeczeństwa, która mało wymaga ;P
dokładnie tak jak napisałeś wyżej jest komedia, teksty są boskie, jest wzruszenie, jest "chwila grozy", cały czas coś się dzieje, film nie jest nudny, muzyka idealnie dopasowana, Nicolas jest dobrym aktorem, więc zajebiście pociągnął postać R, a to wszystko jest zabawą, bardzo lekką i bardzo przyjemną z mojego punktu widzenia. naprawdę ciekawy film ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones