PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557897}

Wiecznie żywy

Warm Bodies
6,4 71 774
oceny
6,4 10 1 71774
6,0 10
ocen krytyków
Wiecznie żywy
powrót do forum filmu Wiecznie żywy

jeju

ocenił(a) film na 10

film o zombie INNY niż wszystkie, z dystansem, z lekką nutką ironii i kawalarstwa - bajka
wszystko musi być nudne i oklepane jak zawsze???????????
dla mnie film po prostu rewelka - tyle.............

ocenił(a) film na 8
monique_czorna

ZGADZAM SIĘ! Bardzo długo zwlekałam z obejrzeniem tego filmu, bo... nie cierpię filmów o zombiakach :D ale nasłuchałam się pozytywnych opinii i obejrzałam mashup Filmography 2013 i tak jakoś mnie natchnęło, żeby to obejrzeć. I nie żałuję! Super film! :) Całkiem inny, śmieszny i w ogóle, polecam :)))

ocenił(a) film na 7
JoannaAugustyna

Książka jeszcze lepsza :)

ocenił(a) film na 8
amirta21

Nawet nie wiedziałam że istnieje taka książka, na pewno sobie przeczytam bo film mi się bardzo podobał taki Romeo i Julia z happy end'em.

ocenił(a) film na 7
galadria44

Dokładnie :) niby banalna miłość ale nie banalne jej przedstawienie :)

ocenił(a) film na 8
monique_czorna

Również się zgadzam. Lubię filmy o zombie, ale horrory. Za to ten był zupełnie inny. Po prostu świetna komedia i trochę romansu. Obejrzałam z przyjemnością ;-)

ocenił(a) film na 6
misstico

Film o zombie, który według mnie jest prekursorem postrzegania żywych trupów. Uważam, że jest to kino bardziej metaforyczne niż sądzą, ci którym przejadła się zajawka na truposzy.

Wiecznie żywy należy do moich ulubionych filmów 2013 roku http://literackiespelnienie.blogspot.com/2013/12/najlepsze-filmy-w-2013-roku.htm l

ocenił(a) film na 8
monique_czorna

Byłam zaskoczona tym filmem ale pozytywnie. Może nie jest to nie wiadomo jak niesamowita produkcja i wiele osób może zdziwić wysoka ocena produkcji ale nie można nie docenić oryginalności i tego charakterystycznego, nienarzucającego się humoru, może właściwie nawet satyry. Przyznam szczerze, że nie raz zdarzyło mi się uśmiechnąć pod nosem w czasie oglądania. Gratulacje również, moim zdaniem należą się głównemu bohaterowi który zaimponował mi świetną mimiką a ten jego chód... perfekcyjny jak na zombie! : D Szczerze polecam.^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones