PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465383}

Wieczorne słońce

That Evening Sun
6,6 1 089
ocen
6,6 10 1 1089
Wieczorne słońce
powrót do forum filmu Wieczorne słońce

Poza tym niezłe zdjęcia.

ocenił(a) film na 10
2222

10/10 oczywiście jak to u Polaczków na FB średnia ocena zaniżona!

ocenił(a) film na 6
2008einstein2009

Ocena jest subiektywnym odczuciem oglądającego i nie przywiązywał bym do niej wagi. Każdy człowiek jest przecież inny.
Dziwi mnie natomiast pisanie o współrodakach w formie obraźliwej. Przecież narodowości się nie pozbędziesz, więc chcąc nie chcąc piszesz również o sobie.

ocenił(a) film na 10
2222

Mam ich dzieś jak oni mnie, ciemnota ogólna wartościowym filmom dają niskie noty a szmirom wysokie - takie som Polaczki ;) do tego głuptaski głosują na PO! pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
2008einstein2009

Skoro "ciemnota" to trzeba ich (współrodaków) uświadamiać- najlepiej swoim przykładem. Bo zmienić ich się od tak nie da. O tym mniej więcej jest zresztą ten film. Bo ludzi o niskiej świadomości jest pełno w każdym narodzie. W Ameryce też. Prowincja to przecież nie miejsce na mapie a stan umysłu. I takich ludzi znajdziesz wszędzie. Również w centrum Nowego Jorku.

ocenił(a) film na 8
2222

Bo do Nowego Jorku przyjechali z prowincji ;D.

ocenił(a) film na 6
miserylovescompany

Stan umysłu to nie jeden ze stanów w USA :))))

ocenił(a) film na 8
2222

Nie pojąłeś zbity sumą naszych doświadczeń. Ale dołączę się do gry :). Otóż, nie sądzę :). Stany różnią się prawami. A prawo kształtuje stan umysłu. Pomijam polityków, bo to inny stan, który także kształtuje Stany, stany, stan swoich stołków i sondaży, stan swojego portfela oraz stan umysłu obywateli. No, zaraz zdechnę, niaf, niaf! :3.

ocenił(a) film na 6
miserylovescompany

Wyluzuj! Jaja sobie z ciebie robię :)
Wiem że wiesz co to jest stan umysłu:) Nie kwestionuję też dowcipu. Chociaż za bardzo do mnie nie trafia w tym kontekście.

ocenił(a) film na 8
2222

Nie pojąłeś ironii w zdaniu i charyzmy mojego ego, idącą ramię w ramię z rozrywanymi bokami, moja droga poczwórna dwójko! ;3

ocenił(a) film na 6
miserylovescompany

Ego zaiste masz ogromne skoro myślisz że ktoś mógłby nie pojąc tak oczywistych oczywistości:) Toż tu mi o nieco inne rzeczy chodzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones