PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465383}

Wieczorne słońce

That Evening Sun
6,6 1 089
ocen
6,6 10 1 1089
Wieczorne słońce
powrót do forum filmu Wieczorne słońce

Smutne ze tak dobre filmy jak ten sa prawie wogle nieznane w Polsce... Film na maksa zyciowy
i co wazne swietne kreacje aktorskie... Film ma wiele pozytywow ale jest w nim cos co mnie
wkurzylo i teraz uwaga maly spoiler moze byc: DZIADEK OD POCZATKU FILMU UDOWADNIAL
WIDZOM ZE NIE JEST GLUPI I JAK NA SWE LATA MA LEB NA KARKU A W MOMENCIE JAK
TEN DLUGOWLOSY LONZO ZABIL MU PSA I POWIESIL PRZED GANKIEM DZIADEK
ZACHOWAL SIE KOMPLETNIE BEZ SENSU... PRZECIEZ MOGL TO UDOWODNIC ZONIE
LONZO CO MU ON ZROBIL I CO NAJWAZNIEJSZE POWINIEN ZGLOSIC TO NA POLICJE I
NAPEWNO BY TO BRUDASOWI NIE PRZESZLO PLAZEM... A DZIADEK JEDZIE DO MIASTA I
WRACA Z WYPCHANYM PSEM NIE MOWIAC O TYM ANI ZONIE LONZO ANI JEGO 16LETNIEJ
CORCE... Moim zdaniem inaczej scenarzysci powinni zakonczyc ten motyw z psem i szczerze
wam powiem liczylem na to az staruszek zastrzeli LONZO w obronie wlasnej i pozbedzie sie
chwasta bo inaczej go nie mozna nazwac.Przypomnijcie sobie jak LONZO traktowal zone i jak
sie do niej odnosil i przypomnijcie sobie motyw jak corke pobil bo sie calowala z
chlopakiem...Ktos taki jak LONZO powinien w tym scenariuszu zginac od kuli i uwierzcie mi ani
zona ani corka dlugo by nie plakaly bo byl on dla nich utrapieniem. A final filmu jest taki ze
LONZO pozostal bezkarny... TAKIM CZYMS WLASNIE SCENARZYSCI SPIEP...YLI KAWAL
SWIETNEGO FILMU. MOGL BYC REWELACYJNYM DRAMATEM A JEST TYLKO DOBRY.

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Moim zdaniem zakończenie jest odpowiednie, bo jest takie, jak nasze życie. Sprawiedliwość rzadko wygrywa, a tacy ludzie jal lonzo zawsze spadają na cztery łapy.

ellcze

Cos w tym jest co napisales... Ale nie ukrywam AKTOR GRAJACY LONZO ZAGRAL TAK SWIETNIE ZE WZBUDZIL WE MNIE TAKA ZLOSC I NIENAWISC JAKIEJ DAWNO NIE CZULEM...

punisher822_filmweb

Punisher zgadzam się w zupełności, od niedawna "znam" tego aktora i muszę przyznać, że zagranie postaci, którą widz chciałby z mejsca udusić to sztuka. Notabene okazuje się, ze ten aktor ma nawet na koncie Oscara - co prawda za reżyserię, ale jednak. Może doczeka się jeszcze jakiejś spektakularnej roli (najlepiej prześladowcy :) )

ocenił(a) film na 3
punisher822_filmweb

mnie jeszcze wkurzyło ,traktowanie starszych ludzi jak ułomnych,jego dom jego sprawa,ja bym go spalił i tyle

powder35

LONZO bys spalil czy dziadka bo sie pogubilem teraz???

ocenił(a) film na 3
punisher822_filmweb

dom oczywiście

ocenił(a) film na 7
punisher822_filmweb

Kolego punisher zgadzam się kompletnie z Twoją oceną...Film dobry,zyciowy.Mam pytanko,możecie mi polecic jakies filmy tego typu?
Szukam i szukam i nic nie mogę znalezc...Hounddoga oglądałam tez był dobry,ale potrzebuję jeszcze kolejnej dawki tego typu filmów,plisss pomóżcie :)

Milagros1986

Pomysle poszperam i polece swietne dramaty obyczajowe ze swietnymi kreacjami aktorskkimi. Oczywiscie mowie tu o DRAMATACH

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones