PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34614}

Wiedźma Hip Hopu

Da Hip Hop Witch
5,9 135
ocen
5,9 10 1 135
Wiedźma Hip Hopu
powrót do forum filmu Wiedźma Hip Hopu

http://www.horrorflix.ws/readarticle.php?article_id=5059

ale musicie sie zalogować

filmik jest chyba po angielsku, ale skoro jesteście wstanie osądzać, kto jest najlepszym raperem [nie skomentuje tu typowania eminema], to chyba znacie dobrze ten język.

ps: film jest podobno absolutnie tragiczny, więc gratuluję 25 oszołomom, którzy pewnie go nie oglądali i doprowadzili do tego, że ma u nas średnią powyżej 8, tylko dlatego, że występuje w nim eminem.

kangur_msc_CM

nie chodzi mi ta stronka o0 ;_; znasz może jeszcze jakąś inną stronkę ?

kangur_msc_CM

nie chodzi mi ta stronka o0 ;_; znasz może jeszcze jakąś inną stronkę ?
prosze pomów :)

kangur_msc_CM

zgodzę się, że ocenianie filmu pozytywnie bądź negatywnie bez wcześniejszego obejrzenia go nie jest zbyt mądre, fani jakiejś gwiazdy dają wysokie oceny i potem człowiek kierując się niezłą średnią traci czas na oglądanie gniota.
jednak z drugiej strony sam kwestionujesz średnią ocenę jaką uzyskał film i wyrażasz się o ludziach którym się podobał jako o "oszołomach" tylko dlatego, że słyszałeś opinie iż "jest PODOBNO absolutnie tragiczny". nie chcę cię nazywać oszołomem ;) ale przyznaj że jeśli w swej ocenie kierujesz się czyimś zdaniem a inni obsadą to jest to nieco podobne podejście? ;)
liczę że jeśli w ogóle, to nie zareagujesz na moją uwagę wypowiedzią przepełnioną nienawiścią i wulgaryzmami ;>

pralkaa

Są np. krytycy filmowi (gorsi i lepsi) - jeżeli znasz jakiegoś dłuższy okres czasu (niekoniecznie osobiście), i wiesz że jego gust pokrywa się z Twoimi upodobaniami to...możesz się tym jak najbardziej kierować, ale jeżeli filmu nie oglądałeś/aś to nie oceniaj na FilmWebie - proste :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones