PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645574}

Wiedźma wojny

Rebelle
6,6 5 135
ocen
6,6 10 1 5135
6,6 5
ocen krytyków
Wiedźma wojny
powrót do forum filmu Wiedźma wojny

tak jakos Bestie z południowych krain mi sie przypomniały, tam tez sie wiercilem w fotelu...
nie wiem, filmy dla białych o prymitywnych czarnych jakos mnie nie kręcą.
3/10

ocenił(a) film na 4
cronin35

zgadzam sie

ocenił(a) film na 6
cronin35

Ja powiem że dałem filmikowi 6/10 ale raczej mnię rozczarował

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
aviator48

uwazaj, bo Ci żyła pęknie ;) ja przynajmniej nie boję sie uwidaczniać ocen, ani też wyrazic swojego zdania na forum. Parafrazując Ciebie, nie sposób brać na poważnie nagłego ataku osoby, która nie uwidacznia swoich ocen. Wstydzisz się ich czy jak?
Jest jedno lekarstwo - pokaz oceny, a dasz mi mozliwość merytorycznej dyskusji z Tobą o filmach.
bo w przeciwnym razie nie moge cie potraktowac inaczej niż kundla ujadajacego zza węgła.
I na litośc boską - przywal mi jakimś argumentem, bo nie powiedziałeś w temacie ani slowa.
w jednym masz rację - ten portal nie słuzy ocenianiu userów tylko filmów. I tego sie trzymaj ok?

a od stand up guys łapy precz bo nie czujesz bluesa ;)

cronin35

oceny są dla mnie i wyłącznie dla mnie. Taki jest sens tego serwisu, oceniasz po czym serwis podpowiada jakie filmy powienieneś obejrzeć.
Po co mam je uwidaczniać? Wytłumacz mi to!
Za to wypowiedzi publiczne na forum z definicji podlegają ocenie innych.

Jeżeli znajdę skrajnie głupią wypowiedź, nie podpartą na racjonalnej myśli wytykam to i czekam na reakcję - JAK JUŻ ZAPEWNE ZAUWAŻYŁEŚ.
Bardzo musi ci się nudzić. uważaj bo Ci żyłka pęknie :)

cronin35

służy ocenie filmów, ale jeżeli ktoś daje na forum publicznym opinię która może zostać mylnie odebrana przez osobę która chce obejrzeć film - zobaczy bzdurną opinie którą weźmie za prawdziwą - zrezygnuje z oglądania filmu

Z takimi sytuacjami staram się walczyć.
Nie zależy mi na ocenie ludzi tylko na piętnowaniu wypowiedzi wprowadzających w błąd ludzi którzy szukają opinii przed obejrzeniem filmu

ROZUMIESZ?

ocenił(a) film na 3
aviator48

P.S. rzuciłem okiem na Twoje niektóre wypowiedzi i aż się uśmiechnąłem :)
Ty tutaj nie robisz niczego, poza krytykowaniem uzytkowników, ich opinii, ocen :D
Niektórzy określa Ci mianem hejtera, inni trollem nazwą....Ja nazwę Cię ......albo nie, odpuszcze sobie, jeśli dzieki temu czujesz się lepszy, leczysz sobie jakis kompleks, prosze bardzo. Nie bede Ci tego odbierał ;) Łaskawy człek ze mnie prawda? ;)

cronin35

Teraz już rozumiesz? Mam nadzieję że również zrozumiałeś, że nie jesteś łaskawy, bo oparłeś osąd na błędnym wniosku misiu pysiu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cronin35

o co ci chodzi człowieku?
do reszty ci rozum odebrało?

Napisałem wyraźnie, że podważam głupie opinie na temat filmów, żeby osoby szukające filmu nie odrzucali chęci oglądania przez wzgląd na opinie ludzi nie znających się na kinie. Gdy zaczynasz przygodę z ciekawym nurtem filmowym opinia dyletanta może cie odrzucić i porzucisz ten kierunek rozwijania świadomości filmowej (gdy jesteś początkujący w kinie np. skandynawskim, nie wiesz czy opinia tego gościa to coś sensownego czy stek bzdur wyssanych z palca, ja staram się to nakreślać).
Tak, znam się na kinie.
Tak, ty nie znasz się na kinie, mogę to udowoddnić na milion sposobów.
Tak, nie pokazuje ocen filmów bo nie powinny cię one interesować.
Nie, nie mam problemów ze społeczeństwem, mam problem z tobą bo sam nie wiesz o co ci chodzi.

cronin35

oceny Kirschblüten - Hanami 9/10, Auf der anderen Seite 9/10, Jodaeiye Nader az Simin 9/10, Amour 9/10, Boy 9/10, El Perro 9/10, Reservoir Dogs 9/10, Las Acacias 9/10, Happiness 9/10, 90 minutter 9/10 COKOLWIEK CI POWIE?
NIE? Tak myślałem. Więc po co ta szopka?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
cronin35

że też Ci się chce z kimś takim dyskutować, uwielbiam tych wszystkich znawców kina spinających się na forach i lejących żółć za pomocą klawiatury
"Tak znam się na kinie" to cecha wspólna tych samozwańców.

Tylko czekam aż wjedzie w moje oceny i wytknie mi wysoką ocenę American Pie czy cokolwiek innego. Kiedyś toczyłem dyskusję z kimś podobnym o innym nicku. Nie warto.

Co do filmu, to nie uważam aby był nudny, pomimo że akcja faktycznie nie pędziła. Mi przypasował dużą ilością szczegółów dotyczących samej Afryki. Dały mi spore wyobrażenie na temat tego w jaki sposób ludzie tam żyją. Piękne były te momenty w których reżyser pokazywał że nawet w takim miejscu, pomimo takich okoliczności człowiek pozostaje człowiekiem i zachowania ma ludzkie.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones