PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33518}

Wiek zdrady

Age of Treason
7,0 356
ocen
7,0 10 1 356
Wiek zdrady
powrót do forum filmu Wiek zdrady

welkie mile zaskoczenie

ocenił(a) film na 8

miałem niekłamaną przyjemność zobaczyć ten film na vhs. malo znana produkcja, do której podszedłem z dużą ostrożnością, obawą, a wręcz przekonaniem, że będzie to najwyżej średniak. i co? zaskoczenie!!! i to od pierwszych minet. mamy starożytny Rzym, sarkastycznego detektywa, intrygę, gladiatorów, dobry humor i rzecz najważniejszą - piękne kobiety. fabuła trzyma się kupy, zwroty akcji nie powalają, ale pewien poziom jest zachowany. historia - ciekawa. a bohaterowie? świetny Bryan Brown. to był jego film. widać jaki był wyluzowany i jak dobrze się bawił na planie. jest i Matthias Hues, który przyzwyczaił wielbicieli niedrogiego kina, do swego "specyficznego" stylu gry. film ogląda sie znakomicie. lokacje są ciekawe, dialogi niegłupie i zabawne, na ekranie dzieje się wiele. czasami widać "taniochę", ale to już urok takich produkcji. polecam!!!

ocenił(a) film na 7
akz

Zgadzam się to fajny film, parę lat temu obejrzałam go w tv, i chętnie obejrzałabym ponownie. To taki nieskomplikowany, prosty film w sam raz żeby usiąść pooglądać i trochę się zrelaksować.

ocenił(a) film na 8
anastazja1984

Mam ten film na dvd, z lektorem, i właśnie dla relaksu nieraz go oglądam.

ocenił(a) film na 9
akz

ładna literówka ci wyszła..."od pierwszych minet":)) ale myślę, że masz rację, tego rodzaju przyjemności na pewno nie wymysliły żabojady:) a tak poważnie - film jest świetny ! co ciekawe, wychodza teraz u nas powieści Davis Lindsey o Falco, są już chyba ze 3 lub 4 (na 18 bądź 20 oryginalnych)...myślę, że jesli są tak dobre jak film - warto po nie sięgnąc !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones