PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685183}

Wielka Szóstka

Big Hero 6
7,7 164 202
oceny
7,7 10 1 164202
6,8 23
oceny krytyków
Wielka Szóstka
powrót do forum filmu Wielka Szóstka

https://www.youtube.com/watch?v=LVCuVN1WBWA

ocenił(a) film na 8
nieznajomy43

zapowiada się na całkiem fajny film, z typowymi akcentami komediowymi :)

ocenił(a) film na 6
nieznajomy43

Moim zdaniem ten zwiastun jest okropny. Przede wszystkim na siłę stara się być zabawny. Ubieranie kogoś w za ciasne ciuchy to gag stary jak świat (tu nieco zmodyfikowany, bo chodzi o robota), ale nawet stare, wytarte skecze można podać z wdziękiem i polotem. Ten konkretny zwiastun niestety jest rozpaczliwie nieśmieszny. Z każda chwilą czułem coraz większe zażenowanie. Po obejrzeniu moje wrażenia można opisać tylko jako: "Kurczę, ale kicha".

Trochę szkoda, ale oczywiście słaby pierwszy zwiastun nie przekreśla całego filmu. Pierwsza zapowiedź "Krainy Lodu" z Olafem i Svenem walczącymi o marchewkę też nie zachwycała, a sam film wyszedł przecież cudownie. Mam nadzieję, że i tym razem będzie podobnie, bo sama tematyka "Big Hero 6" wydaje mi się ciekawa. Więc po prostu... wy tam w Disneyu, nie zepsujcie tego.

ocenił(a) film na 6
al_jarid

Aha, no i szkoda też, że bohater, mający być, jeśli dobrze kojarzę, Japończykiem, wygląda jak biały. Poważnie, jaki sens jest umieszczać w animacjach Azjatów i robić z nich białych? Wiem, sami Japończycy robią to od lat, jakby wstydzili się swojej przynależności etnicznej, ale czy Amerykanie muszą brać z nich przykład?

ocenił(a) film na 8
al_jarid

Po takim komentarzu jak nic tylko iść się powiesić... po co narzekać jak się jeszcze nic nie widziało...

ocenił(a) film na 6
meja20

Przecież:

1. Napisałem, że gotowy film może okazać się dobry
2. Nie narzekam na to, czego nie widziałem, tylko właśnie na to, co pokazali w zwiastunie
3. Więc co się czepiasz?

ocenił(a) film na 8
al_jarid

Bo po co oceniać zwiastun? To tak jak wiedzieć o czym jest książka po okładce..

ocenił(a) film na 6
meja20

W mordę, to uczep się jeszcze nieznajomego43, bo napisał, że zapowiada się całkiem fajny film, a stwierdził to, o zgrozo, na podstawie zwiastuna! To tak jakby stwierdzić, że książka jest dobra po okładce!

A nie, zapomniałem. Przecież ludzi, którzy oceniają zwiastuny pozytywnie, nikt się nie czepia, że oceniają zwiastun. Jedynie tym, co mają wąty, zabrania się wypowiadania opinii na podstawie materiałów promocyjnych i każe się czekać na gotowy film.

nieznajomy43

Co mogę rzec, Baymax jest uroczy. To jak próbuje złapać piłkę rozczula mnie :D
Spodziewałam się zwiastunu z przedstawieniem postaci, ale jak widać to jeszcze nie pora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones