PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=533441}

Wielki wybuch

The Big Bang
5,4 3 164
oceny
5,4 10 1 3164
Wielki wybuch
powrót do forum filmu Wielki wybuch

fabuła bardzo ciekawa i rozbudowana, wiele zwrotów akcji. Wg. mnie film jest bardzo ciekawy. Jedynie ten pomysł z bożą cząstką był lekko przegięty no i ten dziwny zbieg okoliczności, że pęknięcie zapieprzało za nimi najpierw do drogi a potem skręciło o 90' i dalej ich goniło

ocenił(a) film na 7
verigut

No z tą drogą, to było strasznie przerąbane, ale jeśli chodzi o tą "bożą cząstkę", to wciąż trwają badania.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bozon_Higgsa

ocenił(a) film na 9
verigut

Ja również nie rozumiem oceny... Szczerze mówiąc to spodziewałem się kolejnego przeciętnego filmu z gwiazdką w obsadzie, a okazało się, że film był bardzo ciekawy.
P.S. pęknięcie skręciło bo taka była budowa reaktora. Przegięte było stopniowe "powiększanie się" pęknięcia ;)

Pitirus

podzielam zdanie przedmówców. No to pęknięcie było nie na miejscu, a to dla tego że akceleratory maja kształt okręgu.

ocenił(a) film na 9
verigut

z jednej strony pękniecie było trochę rażące ale z drugie nawet pasowało do klimatu. ja dałem dla filmu 9 z perspektywy czasu na wyrost powinno być mocne 7 może nawet naciągane 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones