PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197}

Wielkie nadzieje

Great Expectations
7,3 45 200
ocen
7,3 10 1 45200
6,1 8
ocen krytyków
Wielkie nadzieje
powrót do forum filmu Wielkie nadzieje

po za Gwyneth Paltrow na którą mozna było oko zawieśić,nie wiele się ciekawego działo

konrii_2

Zgadzam się.Też na mnie nie zrobił wrażenia ten film.

kinga71

ja jestem bardziej rozczarowany bo nawet na Gwyneth nie zawieszalem oka, owszem jest atrakcyjna ale we mnie nie budzi emocji a klimat filmu dodatkowo osłabia efekt, był bez smaku jak tektura, piękno kobiety to nie uroda lalki to coś ponad to
film zaledwie naszkicowano, moze to specjalny zabieg - sądze że raczej słaba reżyseria i mało przekonujące aktorstwo,
a widząc scene pomocy zbiegowi automatycznie mam przed oczami podobną scene ze Spider-mana który pomaga ale chwile później uciekinier zabija mu ojca, miał gość szczęście że chodziło o mafijne porachunki więc odsiadka nie przekreśla człowieka jako człowieka, jestem w stanie uwierzyć i prawdopodobnie postąpił bym podobnie jak tamten dzieciak
jakby się nad tym(i głównym wątkiem) zastanowić -
nie oceniaj ludzi po pozorach
Natomiast sedno historii jak najbardziej miało by sens, budziło by emocje gdyby Gwyneth nie była taką zimną su"§)#
zbyt mało scen w których byli razem szczęśliwi najczęściej mieli twarze jak kłody drewna
wcale nie chodzi o niedostępność, bo to nie jest zdrowe jeśli drugi człowiek zapełnia pustkę
natomiast w normalnym swiecie na happy endzie by się nie skończyło - słowo klucz to wzorzec zachowań
(istotnie odziedziczony po matce)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones