PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197}

Wielkie nadzieje

Great Expectations
7,3 45 191
ocen
7,3 10 1 45191
6,1 8
ocen krytyków
Wielkie nadzieje
powrót do forum filmu Wielkie nadzieje

Wiem, że to tylko film, ale prace ukazane w filmie (robione przez głownego bohatera) są
beznadziejne..

ocenił(a) film na 8
Mokesto

prawdopodobnie dlatego wszystkie prace musiał kupić jego dobroczyńca :D
a tak serio sztuka jest względna :)

ocenił(a) film na 8
Iskiereczka

Dokładnie. Obrazy były ohydne. Chociaż, jak sobie człowiek przypomni za ile poszła praca Pollocka.....

użytkownik usunięty
Iskiereczka

Sztuka jest dla snobów.

Mokesto

Ja bym chciała nawet tak malować. Ja nie mam za grosz talentu. U mnie rysunki ludzi to patyczaki ^_^

Mokesto

Jak dla mnie jego prace są bardzo intrygujące :)

ocenił(a) film na 8
Mokesto

hah ja od zawsze msylalam ze jakiekolwiek 'dziela' sa beznadziejne zazwyczaj jest tak ze nie wiadomo co na tym jest ani nic :P tu przynajmniej widzialam kobiete hehe :D

ocenił(a) film na 7
Mokesto

Serio? Mnie się bardzo podobały, powiesiłabym taką pracę w pokoju z chęcią, ale są gusta i guściki.

ocenił(a) film na 7
Mokesto

Chciałbym być takim "beztalenciem" jak prace tego malarza.. Kurcze, naprawdę chciałbym mieć choć krztę zdolności do rysowania porządnie czegokolwiek własną ręką, a nie jedynie przy użyciu przyrządów w stylu linijka, cyrkiel, gdzie finezji nie ma wcale.

Mokesto

Pod koniec filmu widzimy napis" Prace wykonane przez Francesco Clemente"..miedzynarodowej klasy atysta włoski...faktycznie beztalencie :) ale jak to mówią mądrze" o gustach się nie dyskutuje" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones