PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197}

Wielkie nadzieje

Great Expectations
7,3 45 200
ocen
7,3 10 1 45200
6,1 8
ocen krytyków
Wielkie nadzieje
powrót do forum filmu Wielkie nadzieje

hej! Czy ktoś z was ma może książkę "Wielkie nadzieje" w postaci ebooka? byłabym naprawdę wdzięczna za wysłanie na maila lub chociaż podanie linka skąd mogę pobrać.. daria_h@interia.pl :)

ocenił(a) film na 8
daria_h

Nie polecam ksiazki, jesli podobal Ci sie film.
Przerabialem ja na studiach i ksiazka jest super ale dla wielbicieli Dickensa i jego stylu. To co Cuaron zrobil z ta ksiazka to wycisnal z niej to co najlepsze jesli chodzi o romantycznosc i zmyslowosc.

ocenił(a) film na 8
daria_h

Książka jest wspaniała, najlepsza książka Dickensa :)
Nie polecam jednak czytania w formie ebooka, bo to dosyć obszerna pozycja. W każdej jednak bibliotece chyba znajdziesz, ja kupiłam z antykwariacie za 10 zł :)

anemeon

Czegoś tu nie rozumiem.
Osoba pyta się, gdzie można dostać książkę w formie elektronicznej.
Rozsądek nakazuje myśleć, że odpowiedzą tylko ci, którzy tę książkę mają, względnie ci, które wiedzą jak zdobyć.
Ale nie.
Pierwsza odpowiedź (?) to rada, żeby w ogóle nie czytać książki.
Druga odpowiedź (?) to rada, żeby nie czytać ebooka. WTF?
Normalnie to tak samo, jakbym spytał w markecie ekspedientki, gdzie mogę znaleźć chleb, a ktoś obcy stojący obok podszedłby i powiedział mi, że smaczniejsze są bułki.

Jest takie powiedzenie: nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.

A tak w ogóle to też szukam tego ebooka. I powoli tracę cierpliwość przekopując się przez tego typu "odpowiedzi".

rumi

Na szczęście znalazłam e-booka w polskiej wersji:) Jest na stronie Polskiej Biblioteki Internetowej http://www.pbi.edu.pl/book_reader.php?p=2626&s=1 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones