PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197}

Wielkie nadzieje

Great Expectations
7,3 45 200
ocen
7,3 10 1 45200
6,1 8
ocen krytyków
Wielkie nadzieje
powrót do forum filmu Wielkie nadzieje

Film jest wspaniały, klimatyczny, ze świetną muzyką. Ale mogli się bardziej postarać jeśli chodzi o rysunki Fina. Były wstrętne, jakby jakieś 5-letnie dziecko je rysowało. A w filmie wszyscy wpadali w zachwyt. :/

ocenił(a) film na 6
Sighma

żartujesz sobie??? fenomenalne obrazy - ile bym dał by miec choc jeden z obrazów Clemente w domu

Sighma

Każdy ma swój gust.Ja uważam,że rysunki były świetne.

ocenił(a) film na 10
Ash1234

Dokładnie

Sighma

mi się też film bardzo podobał, ale niestety nie zdązylam go dzis ogladnac.
Pzypomnijcie mi prosze, czy ten jest Facet zlecił jej zabicie dla tego kochanka, malarza? Bo nie wiem czy nie pomylilam filmow :)

ocenił(a) film na 8
czarnulka66

chyba pomyliłaś filmy.
i musze napisać, że obrazy pokazane w filmie były wspaniałe

ocenił(a) film na 7
Kondzio_8

mi też się podobały

Renia234

mi nie . ale wiem ze z pewnoscia sa bardzo dobre

ocenił(a) film na 10
czarnulka66

myślałaś prawdopodobnie o filmie morderstow doskonałe

ocenił(a) film na 10
Sighma

obrazy są wspaniałe, wyrazistością przypominaja twórczośc Fridy

Sighma

chyba sobie żartujesz.obrazy były niesamowite.ta głębia i niezwykłość bijąca z nich, była niespotykana...cóż, rzecz dobrego samku.

ocenił(a) film na 10
Ziejowa

Nie no, o gustach i smakach się nie dyskutuje, każdemu ma prawo podobc się coś lub nie. Na mnie np Dama z Łasiczką nie zrobiła wrażenia, a ludzie się zachwycają i w ogóle, od laska z futrzakiem ( nie kojarzyc z durną reklamą)

Dzejkob

litości, :/ zgadzam sie te rysunki to było dno, tu nie chodzi o to by znany artysta namalował byle co i wmowil wszystim że to jest arcydzieło. sam maluje od 3 lat wiec troche wiem

brudne_cipsko

"sam maluje od 3 lat wiec troche wiem"

no to rzeczywiscie bardzo dlugo...
mnie bardzo podobaly sie te prace

Sighma

mi sie tez nie podobaly ale sie nie znam wiec pewnie byly wspaniale jako dzielo sztuki ...

ocenił(a) film na 8
Sighma

prace znakomite, obrazy z głębi serca, dojrzałe, w swoim niepowtarzalnym stylu... ale cóż niektorzy cenią hiperrealistyczne przerysowanka ze zdjęć, albo pejzaż z drzewem i krową :)

ocenił(a) film na 8
ckrecik

to po prostu sztuka nowoczesna nie każdemu się podoba...

ocenił(a) film na 10
Sighma

Cóż, trzeba się znać ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones