PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627478}

Wielkie nadzieje

Great Expectations
6,2 10 997
ocen
6,2 10 1 10997
5,5 4
oceny krytyków
Wielkie nadzieje
powrót do forum filmu Wielkie nadzieje

Tylko dla Heleny Carter można wydać kase na bilet. Na początku było jednak dosyć dobrze, z czasem jednak akcja stawała się wolniejsza i jakoś cały film nużący, więc niestety trochę mi się przysnęło...

chocolateh0ney

Helena bardzo dobrze grała z resztą jak zawsze ;p Głównie to dla niej w ogóle bardzo chciałam obejrzeć ten film ale ogólnie to nie polecam, strasznie się męczyłam oglądając ten film dotrwałam do końca ale prawie usnęłam...

ocenił(a) film na 7
chocolateh0ney

moim zdaniem dużo lepszą ekranizacją jest serial BBC, gdzie grała Gillian Anderson i jej wersja Pani Havisham jest bez porównania lepsza od Helen, dla mnie arcydzieło, Helenę jak lubię, tak tutaj się nie popisała ;)

ocenił(a) film na 5
en89

Dzięki, z chęcią zobaczę! Seriale BBC są dla mnie bardzo dobrze zrobione.

ocenił(a) film na 7
chocolateh0ney

Naprawdę polecam ;) chociaż aktorka, którą wybrali do roli Estelli dla mnie jest największym minusem - powinna być pięknością, a tutaj trochę z tym biednie :P Ale całość - zdecydowanie lepsza od najnowszej ekranizacji. I jak już wspomniałam, Pani Havisham - nie do przebicia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones