PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139772}

Wielkie nic

Nothing
5,8 1 292
oceny
5,8 10 1 1292
Wielkie nic
powrót do forum filmu Wielkie nic

Nie wiem skad te oceny. Ciekawy pomysl, zaskakujaco dobra gra aktorow i niezla scenografia. Troche smieszny, troche smutny. Taki w sam raz. POLECAM!!

ocenił(a) film na 9
Weider

a kumacie ten moment "zaraz tylko pojde po konia" (czy jakos tak). no kochani ten film ma prawdziwa moc i chyba ludzie poprostu nie rozumieja przekazu :(

ocenił(a) film na 10
alienco

Ewidentnie. Nierozumieją i w związku z tym wypisują te bezsensowne opinie. Ech... oby tacy ludzie nigdy nie mieli zbyt dużych możliwości, bo pewnego dnia wielkie nic stanie się rzeczywistością;]

ocenił(a) film na 5
alienco

no,ten text z koniem po prostu mnie powalił.....:)

ocenił(a) film na 7
alienco

"i chyba ludzie poprostu nie rozumieja przekazu :("
Albo też im nie podoba się jego realizacja.

Ja coś w ogóle mam do filmów będących groteskami. Tutaj też przerysowanie głównych postaci mi się nie podobało. Oglądałem bez satysfakcji i drugi raz do niego nie powrócę.

Z filmu pamiętam jedynie gag z dokumentacją podróży i reakcją na krzesło. Tak od połowy filmu z humorem jest już gorzej.

Weider

Film bardzo mi się podobał głównie ze względu na oryginalność. Nareszcie obraz, w którym po 15 minutach nie dało się przewidzieć końca... Zaskakiwał... Ale hmmm... komedia... Owszem bardzo dużo śmiesznych scean ale było tu jednak coś więcej:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones