PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391799}

Wiem kto mnie zabił

I Know Who Killed Me
4,8 10 862
oceny
4,8 10 1 10862
Wiem kto mnie zabił
powrót do forum filmu Wiem kto mnie zabił

Włąśnie skończyłam oglądać " I know who killed me".
Nie warto iść na to do kina!!!! Film bardzo przypomina krwawe nisko budżetowe horrory, widzimy odcinanie kończyn, zdzieranie skóry, a wszystko to w bardzo mało estetycznej oprawie i przy słabej fabule. Nie ratuje go nawet Julia Ormond ( dziwię się,ze zgodziła się zagrać w takiej szmirze), ani Linday Lohan. Niestety. Czekałam na ten film i się bardzo rozczarowałam. Gdybym miała oceniać go w skali 1-10 dostałby 1.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Crazy6

angielskiego sie ucz, a nie proś o napisy. Bo jak wyjedziesz gdzieś to nikt Ci nie będzie pisał co mówi.

ocenił(a) film na 8
Dzolokrak

może nie ma zamiaru wyjezdzać nigdzie... mógłbyś być milszy a nie od razu na kogoś wylatujesz:) jak idziesz do kina to prosisz prosze wyłączyć napisy bo ja angielskiego sie ucze:) poza tym angielski można znać ale przyjemniej ogląda sie film bez zastanawiania sie i analizowania zdań które ktoś wypowiedział:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Carys

A mnie to troszke "Gothika" przypomina... dobrze że tylko przypomina :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BaBa_DaGa

Może mi się tylko wydaje, ale na filmwebie jakieś 96,8472% postów to:
-To gówno, bez uzasadnienia
-to arcydzieło, bez uzasadnienia
-czy ktoś wie co to za piosenka leci kiedy...
-czy ktoś ma napisy do....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
sara137

film genialny, bardzo wciąga, jest tajemniczy i Lindsay gra naprawdę bardzo dobrze! jedyne co mnie martwi to to że oglądałam go po angielsku , bo nie mam pojęcia skąd wziąć polskie tłumaczenie :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones