PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391799}

Wiem kto mnie zabił

I Know Who Killed Me
4,8 10 858
ocen
4,8 10 1 10858
Wiem kto mnie zabił
powrót do forum filmu Wiem kto mnie zabił

Dziękuję wam za liczne interpretacje tu na forum. Dzięki nim mogłem nieco "ogarnąć" o co tak naprawdę chodziło w tym przerażająco złym filmie, którego beznadziejna realizacja i koszmarna rola Lohan sprawiły, że w pewnym momencie całkowicie przestało mi zależeć na jego zrozumieniu. Jednak biorąc pod uwagę interpretację o "historii wymyślonej przez bohaterkę", zawyżam ocenę z 2 do 3, gdyż wydaje się to zdecydowanie lepsze od bzdurnej bajeczki z siostrą bliźniaczką-stygmatyczką :)

ocenił(a) film na 4
gry270

Cieszę się, że mogłam pomóc zawyżyć ocenę o 1 pkt xD (no chyba, że nie czytałeś i tego co ja pisałam, wtedy nie szkodzi). Aha, no i miło, że uparcie nie twierdzisz iż była jakaś bliźniaczka, jak to robią inni. Beznadziejna jest ta interpretacja, w sumie - tak na dobrą sprawę - to nawet nie jest interpretacja, tylko żywcem obejrzany film, z którego nikt nie wyciągnął sensu. Bo cóż, sens ma wszystko, tak i ten film miał, a że zostało to beznadziejnie ukazane - cóż. W dodatku fakt faktem, Lindsay kompletnie dała plamę, i w ogóle się nie popisałą w tym filmie, wyszło słabo, nie powinna grać w thrillerach/horrorach

ocenił(a) film na 3
NamiKissyKissy

A właśnie, że to twój komentarz mi pomógł ;) Potem zacząłem grzebać tu na forum i znalazłem więcej dyskusji na ten temat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones