PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487631}

Wierząca

Hadewijch
6,0 1 645
ocen
6,0 10 1 1645
7,3 9
ocen krytyków
Wierząca
powrót do forum filmu Wierząca

HADEWIJCH -

ocenił(a) film na 5

nie ma nic gorszego niż wyalienowany ze społeczeństwa katolik-fundamentalista.Swoją drogą miło było usłyszeć ponownie nawoływania muezina

użytkownik usunięty
ToppsyCrett

daruj sobie swoje wypociny swiatopoglądowe. nie ma nic gorszego niż zadowolony z siebie ignorant nietolerancyjny wobec wierzących osób dlań niezrozumiałych.. to zazwyczaj najbardziej nieracjonalna i dogmatyczna postać fanatyzmu (anty)religijnego

ocenił(a) film na 5

właśnie dlatego, że widziałam połowę świata, z tego muzułmańskiego i jestem wychowana w wierze katolickiej oraz żyję w demokratycznym kraju daje mi prawo do wyrażania swojej opinii, a jeżeli mój światopogląd oceniasz na podstawie jednego zdania to szkoda mi ciebie i ludzi wokół ciebie. Krytykować na podstawie paru słów potrafią najlepiej morehowe berety. I nie będę sobie darowała :-P Voila!

użytkownik usunięty
ToppsyCrett

cieszymy się bardzo, że jesteś taka światowa, już w kolejnym poście to wyrażasz ;-) nie robi to na mnie wrażenia, bo widziałem 3/4. tyle, że takie ciekawostki geograficzne dotyczące użytkowników Filmwebu są nieistotne - tak dla filmu jak i nie gwarantują zdobycia mądrości życiowej :). ani od uproszczeń, czy przedwczesnych uogólnien, lub pisania od rzeczy nie uchronią. nikt Ci prawa do wyrażania opinii nie zabiera, zgodnie z prawem mozesz to robić, ja poprostu nie cierpię ich typu i atakuję słowem. w swoim poście wyraziłem moją opinię i żądanie :) - brzmią one, daruj sobie takie uproszczenia i ekspresje światopoglądowe. To że jesteś wierzącą katoliczką nie ma nic do rzeczy. Gdy wchodzę na forum to mam ochotę poczytac lub porozmawiać z osobami kompetentnie lub przynajmniej dorzecznie wypowiadającymi się na temat filmu a nie , za przeproszeniem "plującymi" ekspresjami swoich skojarzeń. W dodatku bzdurnych :) Oczywiście nikt mi tego nie gwarantuje. Takie kwiatki jak Twój jednozdaniowy (plus wyraz emocji), znajdują się wszędzie, codziennie w przytłaczającej ilości i nie wzbudza to mojego upodobania. Ty masz prawo do pisania co chcesz? No to właśnie Ci w imię tego samego prawa odpisałem. Pomijając prawa, jest jeszcze sztuka :) I Twoja wypowiedź pod to pojęcie nie podpadała.

ps. nie kompromituj się tymi ad personam w stylu moherowe berety, bo używanie takiego języka to największa siara :) (dawniej mówiono wstyd)
ps. wiem, że sobie nie darujesz, pewnie będziesz dalej dzielić się takimi kwiatkami, w obieżyświatowym samozadowoleniu. po prostu chcę Ci to uczynić przykrym.

ocenił(a) film na 5

żal mi ciebie, tolerancja wylewa ci się z usta. zacietrzewienie wzięło górę, brak podstaw do merytorycznej wypowiedzi. end of message, a ty sobie wylewaj troski, jak lubisz :-D

użytkownik usunięty
ToppsyCrett

to nie troski tylko pohukiwania na łobuzerię rozemocjonowaną i piszącą co jej ślina na język w danej chwili przyniesie. i jeszcze jedno obeiżyświacie, nie z usta, tylko z ust :p
a tolerancja? nadużywane pojęcie służęce kneblowaniu krytyki. tyle mnie obchodzi co ....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
ToppsyCrett

no widzisz. tylko wyzwiska, od Moherowych beretów do Hitler Jugend. A myślenie nadal w cenie, bo nie to się liczy co oceniane ale jak. Z tym, że znów pudło, to nie są ostatnie wybory filmowe, tylko uzupełniane oceny. Nie byłaś w stanie na to wpaść? tak to jest, jak się myśli i pisze bez zastanowienia. A co do filmów, to tak jest, ogladam różne - pewnie obejrzałem ich z kilka czy kilkanaście razy więcej od Ciebie dziewczyno. Mam ich na koncie około dwóch tysięcy. No, bez odbioru, koniec tej zabawy z małolatem.

ocenił(a) film na 5

Wow, a co robisz jak przestajesz się bawić ? przyjdziesz z kałachem i mnie ustrzelisz. Zajebiście dużo filmów obejrzałeś, skoro jednego nie potrafisz merytorycznie ocenić, buaha :-D Uzupełnianie oceny ? Yeah right !!! Moja mama też mi tak mówi, jak strzela kanałami po serialach w tv :-)))))))) A skąd ty wiesz czy mi mało czy dużo lata ? Wyzwiska, czy odniosłam się do ciebie personalnie, jeszcze nie a może zadzwoń do mnie jak jesteś taki mocny w gębie, a może mi spójrz w twarz, chętnie się spotkam z takim OKAZEM :-)))))

ocenił(a) film na 6
ToppsyCrett

Kłócicie się zacietrzewieni troszeczkę ale rzeczywiście nie ma nic gorszego niż wyalienowany ze społeczeństwa katolik- fundamentalista...Ale i islamista...I krytyk filmowy...Więcej nie napiszę bo ja zwiedziłem tylko całą Europę...

ocenił(a) film na 5
jacpod

AVE MARIA, AVE CESAR ;-) Od razu mi lepiej, nie jestem jednak odosobniona, a już myślałam, że tak ze mną źle i że nie daj boże to ja jestem wyalienowana.

użytkownik usunięty
ToppsyCrett

dziekuję za zachętę, ale w dzieciach nie gustuję. nie zadzwonię, w oczka patrzeć nie będę. znajdz innego amanta.

ToppsyCrett

"mój światopogląd oceniasz na podstawie jednego zdania to szkoda mi ciebie i ludzi wokół ciebie"

wchodzisz na forum i snujesz jakieś antyreligijne brednie na poziomie rzygowin onetu czy innej gw. nie trzeba psychoanalityka i wielogodzinnych rozmów żeby wiedzieć żeś buc i przymuł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones