PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487631}

Wierząca

Hadewijch
6,0 1 645
ocen
6,0 10 1 1645
7,3 9
ocen krytyków
Wierząca
powrót do forum filmu Wierząca

Film zapowiadał się ciekawie. I to byłoby na tyle co do jego zalet. Film jest bardzo nudny, melancholijny, nudny do kwadratu i usypiający. Nie posiada żadnego przekazu. Słaba gra aktorów. Pokazanie głownej bohaterki nagiej jest klapą. Nie dlatego, że jestr brzydka bo jest ładna dziewczyną tylko pytanbie po co?? Ogólnie film absolutnie nie polecam, nikomu.

Podsumowanie:

Nuda do kwadratu bez przekazu.

Super_Predator

Grają go teraz w Muzie i zastanawiałam się czy by się nie wybrać, ale po takich ocenach wybranie sie na ten film troche mnie przeraza...

ocenił(a) film na 8
martyna0052

film nie jest taki zly kazdemu moze sie nie spodobac a obejrzec zawsze mozna nawet dla tego by samemu go ocenic

ocenił(a) film na 7
martyna0052

Warto. Też się zastanawiałem po tych ocenach na filmwebie.. ale po raz kolejny zlałem je i po raz kolejny się nie rozczarowałem. :) Film trudny i czasami zagmatwany... bywa ,że przynudza... ale tak czy siak warto!! :) Sugerujcie się opisem w tym wypadku a nie dziwnymi komentarzami... :) 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones