PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689437}

Wilk w owczej skórze

Volki i ovtsy. Beeezumnoe prevrashchenie
5,5 3 324
oceny
5,5 10 1 3324
Wilk w owczej skórze
powrót do forum filmu Wilk w owczej skórze

Obejrzałam animację na ślepo, znając jedynie trailer - mam w zwyczaju oglądać wszystko, by wiedzieć o produkcji jak najmniej, np. unikając ewentualnych spoilerów. I jestem miło zaskoczona. Gdybym nie przeczytała, że to produkcja rosyjska, wzięłabym WWOS za amerykańską czy australijską. Czyli animacyjnie jest dobrze. Lubię motyw, że główny bohater ulega gwałtownej przemianie, jak w "Mój brat niedźwiedź". Bardzo sympatyczne wszystkie owcze postacie, ładnie zrobione wilczyce. Fabuła ani na moment nie przynudza. Nie jest to arcydzieło, ale z pewnością film, który umili wieczór.

użytkownik usunięty
Anna_Sandstorm

Też byłem zszokowany, gdy się dowiedziałem, że to coś jest z Rosji.

ocenił(a) film na 6
Anna_Sandstorm

Ja oceniam tą animację jako dorosły, oczywiście wolałbym oglądać filmik z głębokim przekazem tak jak COCO, ale dzieci były zadowolone, właśnie taki przekaz do nich najbardziej trafia... i o to chodzi w bajkach:)

typisb

Coco rzeczywiście się udał :) Raz na kilka lat pojawia się tak dobra animacja.

ocenił(a) film na 6
Anna_Sandstorm

Zasiadałem do oglądania, nie spodziewałem się takiej dawki emocji. Jeszcze jedna bajka, zobaczymy i pójdziemy sobie. Ale od momentu sceny na cmentarzu coraz bardziej się zacząłem skupiać na filmie, a sama końcówka to... łezki poleciały:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones