PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94925}

Wilki morskie

The Sea Wolves
6,6 1 029
ocen
6,6 10 1 1029
Wilki morskie
powrót do forum filmu Wilki morskie

Leniwy montaż, statyczne zdjęcia, oklepana, orkiestralna muzyka - ale to by w sumie nie przeszkadzało. Kłopot w tym, że film, mimo ciekawej historii i takiej obsady, jest dość nudnawy. Główne role grają Peck i Moore, pomiędzy którymi nie ma żadnej "chemii". Pierwszy wychodzi na nudnego dziadygę, drugi to irytujący podstarzały playboy i każdy z nich recytuje kwestie jakby do siebie. Zresztą pozostałe postacie generalnie są nudne i nierozwinięte, mimo że dobrze zagrane i z potencjałem. Przede wszystkim zaś chronicznie brakuje napięcia. Myślę, że to wszystko kwestia słabego reżysera. McLaglen miał jakiś taki dar to przerobienia nawet najlepszej historii w coś co najwyżej przeciętnego.

ocenił(a) film na 6

Odniosłem takie samo wrażenie. Totalny brak polotu. Moore mocno trzymał się z tym reżyserem i Johnem Glenem, a niestety efekty nie zawsze były udane. Mam wrażenie, że wiele ze swych filmów z tego okresu Moore realizował po znajomości, bo znał prywatnie masę aktorów ze starej ligii, co pewnie było karta przetargową do uzyskania zielonego światła na produkcje.

Nie pisz bzdur, szkoda na to czasu

ocenił(a) film na 4

Zgodzę się, wiało nudą, że hej! W sumie nic ciekawego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones