PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94925}

Wilki morskie

The Sea Wolves
6,6 1 029
ocen
6,6 10 1 1029
Wilki morskie
powrót do forum filmu Wilki morskie

dość typowo po angielsku o IIWŚ (znalazł sie czas nawet na sceny gry w polo i krykieta czy tam palanta, zawsze mylę..) ale dużym plusem jest egzotyczne miejsce akcji - Indie, ogląda się całkiem przyjemnie choć niektóre sceny z Rogerem Moore'em mocno pachną Bondem :)

ocenił(a) film na 8
Carlito

Oj mocno, mocno... :D Odczułem lekkie wrażenie niepowagi - jakoby prawie dziadkowie mieli przeprowadzać tajną misję... ;) Ale ogólnie fajnie się ogląda.

ocenił(a) film na 8
Shape

Ale własnie tak było ze podstarzali cywilie z lekkiej jazdy wykonywali tą misję,bo zołnierze nie mogli ze względu na neutralne terytorium na którym cumowały te statki .Wiec raczej nie bylo to nie poważne bo nie byli to jacys tetrycy tylko ludzie którzy mieli przeszkolenie i brali kiedys udział w walkach.

Carlito

tak właśnie myślałem, że dzisiaj pojawią się tu jakieś nowe komentarze
TVN7 hehe, trzeba przyznać, że ułożyli całkiem fajny repertuar
a w następną niedzielę mają lecieć same westerny :]

Carlito

mozesz ogladac filmy w tv z reklamami? szacunek za podzielnosc uwagi -- niczym napoleon

ocenił(a) film na 7
777777

Dla mnie film z typowo angielskim humorem, Roger Moore tak jak mówicie aż trąci Bondem i "bondowskimi" zaleciałościami. Dla mnie za film 7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones