PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571362}

Wilki

Wolves
4,8 3 402
oceny
4,8 10 1 3402
Wilki
powrót do forum filmu Wilki

Hololek dla znudzonej młodzieży-z młodą obsadą,która jeszcze grać nie potrafi! Strata czasu...

iza198444

Zawsze lubisz takie głupoty pierdoły opisywać film jest bardzo fajny i dobry,,

ocenił(a) film na 3
xxxfilmen

Każdy ma prawo do własnego zdania i opinii. A Twoim prawem jest się z tym nie zgadzać.
I nie,nie piszę pierdół. Jedynie subiektywne opinie.

xxxfilmen

?? A pod jakim względem, bo jako horror to słabiutenkie to było ;)

buterfly

No tak to dla was jaki powinien być dobry horror?
Mają głowy odgryzać ręce nogi ,krew ma się lać strumieniami żeby był dobry horror?

xxxfilmen

A czy ja takie stwierdzenie postawiłem? ;) - Owszem że nie musi ''Wywiad z wampirem'' też jest tego pozbawiony, jednak ma klimat a tutaj tego mi już zabrakło ):

buterfly

po 1 jako horror wcale nie jest slabiutki horrory gdzie glownymi bochaterami sa wampiry lub wilkolaki maja inny kklimat i sa nieco inne niz te w ktorym glowni bochaterowie to ofiary

hercules38

Po pierwsze chodzi właśnie o to że tego klimatu mi zabrakło, sam scenariusz też nie zachwyca i sama historia jest głównie przeznaczona dla nastolatków.

buterfly

jakich nastolatkow to jest dla wszytkich

hercules38

Owszem przecież każdy może obejrzeć :)

buterfly

i co oberzales juz to ;p

hercules38

Raz i wystarczy ;)

buterfly

podnieciles sie ;p

hercules38

A niby czym, tym filmidłem? ;)

buterfly

bo masz male jajca :)

hercules38

Oj jak dobrze że mówisz o sobie, bo to ty podniecasz się jak widać każdym napotkanym horrorem ;)

buterfly

a zasadzil ci ktos kiedys kopa w dupe orangutanku :D

hercules38

Oj oj znowu tylko wyzwiska, oj to już się robi nudne z twoje strony ;)

Nic o filmie a chętnie się dowiem dlaczego jest taki świetny ;)

buterfly

bo mnie wkurzasz tymi bezczelnymi aroganckimi usmieszkami

hercules38

Ale to nie ja na siłę przekonuje do każdego horroru tylko ty, nadal się nie dowieszałem dlaczego ten film jest taki wspaniały.

buterfly

ogladnij to sie dowiedz poprostu ja sie znam a debile nie i trzeba ich uczyc

hercules38

Już mówiłem że obejrzałem ;) - Niestety film mocno banalny.

buterfly

bo sie nie znasz nie umiesz ocenaic filmow nie masz zadnych zasad i wartosci chlopcze

hercules38

Chłopcze to nie ja podniecam się filmem tylko dlatego że horrorem, na mnie nie zrobił żadnego wrażenia ani historią ani grą aktorską jeżeli ty uważam film za świetny to okej jednak nie wciskaj na siłę każdemu swojego zdania.

buterfly

sam sie podniecasz jakimis gownami zapewne ten film jest ok baranie jajoglowy :Da to ze swietny to chyba ty sb zmysliles bo ja go oceniam jako niezly chyba jeszcze ogolnie nie dalem oceny

hercules38

Horrory oglądam rzadko wiec akurat potrafię jeszcze rozróżnić w tym gatunku film wart uwagi, niestety tutaj swoją historią film mnie niestety nie zaciekawił - Jednak oczywiście każdy ocenia daną produkcje inaczej, wiec daruj sobie te niewybredne odzywki.

buterfly

wlasnie ze ogladasz rzadko to sie malo znasz i nie umiesz poprawnie ich oceniac

hercules38

Dlatego nie podniecam się z byle powodu bo to niby horror ;)

buterfly

podniecasz sie wku....rwiajac mnie :)

hercules38

Sam się wnerwiasz nie wiadomo nawet o co ;)

buterfly

o jajco idz spac lepiej :)

hercules38

O jajco ja proponuje to tobie dobrze ci to zrobi, może uspokoisz wtedy swoje nerwy tylko dlatego że inni nie oceniają horrorów tak ja ty.

buterfly

wkurzasz ludzi swoimi madrosciami ancymonie

hercules38

Raczej człowieczku mówisz o sobie bo za każdym razem pod horrorem, musisz przekonywać że przecież film jest okej.

buterfly

bo jest osle te co mowie ze sa o kto sa

hercules38

Według ciebie - Tyle w temacie.

buterfly

osle znam sie sie i tak jest wg cb to moze byc co tam chcesz ale i tak malo kogo to obchodzi amatorze

hercules38

Mówi to człowiek który na swoim profilu, ma praktycznie tylko oceny dziewiątki i dziesiątki ;) - Jak widać dla ciebie praktycznie każdy film jest świetny ;)

buterfly

ty jestes slepy i gowno widziales mam rozne oceny a to ze wiekszosc pozytywnie ocenilem to znaczy ze maja taki poziom nierobie

hercules38

Oj mówi to człowiek który ma mniej ocenionych filmów ;) - Po drugie tak właśnie po ocenach widać że dla ciebie każdy horror jest na plus ;)

buterfly

malo wiesz czy ja mam mniej po 2 jest duzo filomow ktorych jeszcze nie ocenilem nygusie

hercules38

Szkoda że to niczego nie zmieni horror to twój ulubiony gatunek, wiec zawszę widać będziesz te filmy bronił za wszelką cenę.

buterfly

no ulubiony ale nie ma to wplywu na oceny bo sie dfobrze znam wiem ktore sa jakiego poziomu mam dobry system oceniania nie co jak niektorzy maja dziwne systemy

hercules38

Człowieczku wbij sobie do głowy że każdy ma prawo do własnej oceny.

Nic w tym filmie mnie nie urzekło żeby mu wystawił szóstki, jeżeli tobie się podobał to okej natomiast natarczywe przekonywanie się że inni się mylą tylko ty masz racje robi się już śmieszne.

buterfly

człowieczka to ty masz pomiedzy nogami ancymonie :D po 2 bo sie malo znasz i temu nie umiesz dac prawidlowej oceny

hercules38

Oj oj nieprawidłową bo nie jest taka jak twoja? :) - Człowieczku przestań się ośmieszać ;)

buterfly

bo ja sie znam a ty nie zbytnio prawiczku

hercules38

To chętnie dowiem się co w tym filmie było tak niezłego? :)

buterfly

juz mowilem przyjmij zapro to sb zobacze jak ty oceniasz filmy i sie posmieje ;p

hercules38

Właśnie nie mówiłeś ;) - Powiedziałeś że jest niezły bo jest żadnej argumentacji z twojej strony, wiec na razie to ja się śmieje z ciebie ;)

buterfly

mowilem ci czemu i mowilem ci tez ze horrory ktorcyh glownymi bochaterami nie saa ofiary tylko wampiry lub wilkolaki maja inny klimat i zasady oceniania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones