PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661375}

Wilkołak: Bestia wśród nas

Werewolf: The Beast Among Us
5,1 4 064
oceny
5,1 10 1 4064
Wilkołak: Bestia wśród nas
powrót do forum filmu Wilkołak: Bestia wśród nas

nie wierzcie w te marudzenia wiecznych malkontentów. Film ogląda się świetnie, ma klimat i ciekawą fabułę. Efekty specjalne może nie są szczytem świata, ale są conajmniej dobrze zrobione. Na pewno nie będziecie się nudzić oglądając ten film. Polecam!

ocenił(a) film na 6
karakrytyka

największym plusem jest tu fabuła (ciekawa i ze zwrotami akcji). warto wspomnieć o dobrej scenerii. spoko film

ocenił(a) film na 6
karakrytyka

Zgadzam się. Jakby nie kilka wręcz idiotycznych akcji można byłoby pokusić się o 7/10. Daję jednak mocne 6/10 :) Przyjemnie się oglądało

ocenił(a) film na 7
JustynOryg

a ja dałem 7 :P plusy: akcja, fabuła, historia w takich czasach co fajnie się ogląda i klimat :)

ocenił(a) film na 6
Matys_7

Jeśli jeszcze nie oglądałeś to powinien Ci w takim razie przypaść do gustu Van Helsing ;)

ocenił(a) film na 7
JustynOryg

oglądałem, również spoko. :p

Matys_7

Nie ma to co prawda wybitne dzieło, ale nie jest taki najgorszy. Szkoda tylko, że w pewnym momencie kto jest wilkiem.
Ale myślę, że 7/10 się należy.

ocenił(a) film na 7
sztekrokabloprondojeb

i pozatym skoro miało być o wilkołakach w lesie to moim zdaniem zbędne było wprowadzenie wampira :D

Matys_7

Sądzę, że to miało być jakieś nawiązanie, jeśli nie odświeżenie pamięci o Van Helsingu. On miał zabawki nie gorsze od dzisiejszych, a ekipa z "Bestii...." też miała podobne. Poza tym, gdyby nakręcili film o wilkołaku, to byłby to bodajże 3 film tylko o wilku. 1- Jakiś film o wilkołaku nie tak dawno nakręcony, tytułu nie pamiętam, ale daremny.
2- Wolfmen (2010 r) z Benicio del Toro i Anthony Hopkinsem. Ten już był dość konkretny. W obu przypadkach nie było wampira.
O "Zmierzchu" nie wspomnę, chociaż tam są wilki i wampiry, ale to raczej nie ta kategoria.

ocenił(a) film na 7
sztekrokabloprondojeb

nie no spoo spoko, zresztą nie mam oczekiwań wielkich jakichś nowych pomysłów od dzisiejszego kina :D

Matys_7

Ja też. Biorę co dają. Dobrze, że tego filmu nie kręcili ci z Disneya... Dogadaliśmy się :)

karakrytyka

A znacie inne fajne filmy o wilkołakach warte obejrzenia. Ten jest ok. Niezły jest też underworld. Przebudzenie było bardzo fajne, ale to film głównie o wampirach. Van Helsing i Świt też są fajne.

ocenił(a) film na 7
Akaria

"Wilkołak" z Del Toro fajniejszy trochę od tego, moim zdaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones