PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661375}

Wilkołak: Bestia wśród nas

Werewolf: The Beast Among Us
5,1 4 066
ocen
5,1 10 1 4066
Wilkołak: Bestia wśród nas
powrót do forum filmu Wilkołak: Bestia wśród nas

Taki gniot, ze az laptop mi sie dwa razy wieszal, sam podchodzilem do filmu 5 razy tylko by go juz wymeczyc..

Jak koles wybiegl na wilkolaka ze srebrna szczeka to z wrazenia na kibel mnie pogonilo,
potem na kiblu plakalem ze smiechu przez chyba dziesiec minut az mi nogi zesztywnialy
Chyba po najmocniejszej trawce bym nie wpadl na tak idiotyczny pomysl by wilkolaka gryzc srebrna szczeka,
nawet teraz piszac mam lzy w oczach :)
alez GNIOT !!!

Ja piernicze takiej szmiry dawno nie widzialem.. Wszystko w filmie bylo kiepskie od scenariusza po aktorow
Ocenilem na trzy ze wzgledu na temat filmu, normalnie by dostal 2 - bo jedynek nie daje z zasady

ocenił(a) film na 8
T_O_M_I

Czyli że sztuczne srebrne szczęki nie działają.... ? Kurde bela.... no to idę swoją schować na strych, a taka świeża, dopiero kupiona. Amerykańska....

ocenił(a) film na 1
T_O_M_I

Ja z reguły oceniam filmy dosyć łagodnie, ale to GÓWNO nie ma dosłownie ŻADNEJ zalety, wszystko w tym filmie było beznadziejne. 1/10 z czystym sumieniem, ledwo dałem radę to wymęczyć.

ocenił(a) film na 7
Boy_From_Hell

Brzmi jakbyś mówił do lustra.

ocenił(a) film na 1
theart

Być może...o tym filmie nie da się napisać nic innego.

ocenił(a) film na 6
Boy_From_Hell

A mi się film nawet podobal. Oczywiście wkurzały głowy eksplodujące od strzału z rewolweru, laska z miotaczem płomieni na przełomie XIX/XX wieku ( swoim sprzętem i ubiorem znacznie bardziej pasowałaby do jakiegoś postapokaliptycznego filmiku :P), srebrna szczęka też była kozacka. To i pewnie jeszcze parę innych rzeczy nic nie wnoszących do fabuły a mocno wkurzających trzeba było strawić i nie przejmować się nimi a film stawał się całkiem znośny. Sprawiedliwe 6 ode mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones