PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776042}
5,6 18 377
ocen
5,6 10 1 18377
5,2 4
oceny krytyków
Winchester. Dom duchów
powrót do forum filmu Winchester. Dom duchów

Duże rozczarowanie.Przed seansem spodziewałem się dobrego gotyckiego kina grozy ze świetną obsadą(Mirren,Clarke),a zobaczyłem jedną wielką lipę.Początek w miarę obiecujący,tak gdzieś do połowy jeszcze można to oglądać,ale póżniej to już jest słabiutkie kino klasy B.Daję trzy gwiazdki za scenografię i ten dom,bo rzeczywiście robi on wrażenie,a resztę przemilczę.Tak na marginesie to" godziną duchów" jest godzina 3 w nocy,a nie północ i chociaż takie podstawowe rzeczy twórcy tego dzieła powinni wiedzieć.Odradzam.

ocenił(a) film na 3
kleju30

yyy... ale przecież rzeczy takie, jak "godzina duchów" to tylko niewinne bajki, więc nie jest istotne, czy w jakimś filmie jest to 3, 2 czy 12-ta w nocy.


ocenił(a) film na 3
Sony_West

Nie zgodzę się,że to niewinne bajki,bo ja i moja rodzina mieliśmy nie raz "przyjemność" z nazwijmy to jakimiś "paranormalnymi siłami" i zawsze była to 3 w nocy.Zresztą jakaś fachura zajmująca się tym tematem opisała tę godzinę 3.

ocenił(a) film na 3
kleju30

https://avatars.mds.yandex.net/get-pdb/49816/003a6b41-c9d6-4864-a14c-963242d678f 3/orig

kleju30

Z tą 3 w nocy chodzi o to ze to jest odwrotna godzina do 15 czyli 3 po południu bo o tej porze zmarł Jezus na krzyżu. W ten sposób demony przedrzeźniają Trójcę Świętą. Godzina jest również odwrotnością 3 po południu - uznaną za godzinę cudów.

ocenił(a) film na 3
2ck

Gdzieś czytałem,że o tej godzinie jest najwięcej samobójstw i innych tego typu klimatów,u mnie w domu to się objawiało tym ,że o tej godzinie włączał się telewizor,nawet w lato robiło się zimno w pokoju,jak spałem to ktoś ściągał ze mnie kołdrę itd.

ocenił(a) film na 7
kleju30

Jakby ktoś się zainteresował faktami ( a film był oparty na faktach) to zwróciłby uwagę na detale. Okno w podłodze, drzwi na piętrze prowadzące na przepaść, schody do sufitu, to wszystko jest idealnie odwzorowane na rzeczywistości. Sam budynek jest idealnie odwzorowany. Biorąc pod uwagę prawdziwą historię i zdarzenia jakie miały miejsce film budzi respekt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones