PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814545}

Windykator

The Tax Collector
4,8 1 932
oceny
4,8 10 1 1932
Windykator
powrót do forum filmu Windykator

David Ayer zrobił moim zdaniem do tej pory dwa dosyć poprawne filmy i pół dobrego. Mam na myśli Harsh times, End of watch i pierwszą połowę The Fury która była wręcz rewelacyjna. O drugiej szkoda wspominać. The Tax Collector to jest jakieś kuriozum. Pierwsza połowa filmu to same klisze od Ayera podane w ciężkostrawnym sosie który jeszcze można jakoś strawić. Druga zaczynająca się abstrakcyjnym atakiem znikąd na bazę głównego bohatera, gdzie to bardziej wygląda na atak jakiegoś złoczyńcy z filmu o superbohaterach, łączy się z pląsami kamery uczestniczącej z meksykańskim Voodoo zakrapianym gardłem niewiasty. Ckliwe teksty i na domiar złego Chia LeBeouf który jako jedyny gra swoją rolę na poważnie, stara się dać jakąś głębie chociaż w scenariuszu jej nie ma. Nikt mu chyba nie powiedział w czym bierze udział. Przepraszam za błędy, ale szczerze mówiąc podczas seansu kontynuowałem picie jak wróciłem z imprezy żeby to obejrzeć do końca. Obejrzałem i wow! Jakie to było złe.

Tymon_P_

Chyba, że Ayer zaczął się brać za kino bardzo gatunkowe jak Cosmatos, Zahler etc. Chociaż pierwsza połowa na to nie wskazuje. Tam wszystko razem z drugą w ogólnym rozrachunku jest traktowane na serio.

Tymon_P_

Nie wypowiem się na temat tego filmu, ale Dzień próby to świetny film i pominięcie go w twojej ocenie odnośnie jakości filmów Ayera jest co najmniej głupie ;) z fartem ;)

Tymon_P_

„ łączy się z pląsami kamery uczestniczącej z meksykańskim Voodoo zakrapianym gardłem niewiasty.”??? Jak można zakropić gardłem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones