PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814545}

Windykator

The Tax Collector
4,8 1 932
oceny
4,8 10 1 1932
Windykator
powrót do forum filmu Windykator

Do tego niezbyt wiarygodny i jeszcze bałaganiarski fabularnie. Mimo wykreowania fajnych postaci, praktycznie żadna nie rozwija swojego potencjału. W sumie 1,5 efektownej strzelaniny. Z czego 1 trwa 30 sekund :) Na plus gęsty klimat, brutalność.

bezeth

No, ale za to dużo się ruchają.

ocenił(a) film na 7
cyfrowy_baron

Też nie ma za wiele ;)

ocenił(a) film na 3
bezeth

jak dla mnie zbyt odrealniony... i wcale mi ich nie szkoda, to jak skończyli. Kto się bogaci na ludzkiej krzywdzie tak jak Dawid, Alexis i Creeper + ich koledzy powinien sam cierpieć. Zgrywają kochającą rodzinę, gadają o Bogu itp a sami biorą kasę od ludzi którzy mordują, kradną i sprzedają broń i narkotyki. A potem idą ładnie ubrani na urodziny córki. Przecież to jest żałosne. Mogli wybrać inne życie ale po co. Doskonale wiedzieli, że tak skończą. Chociaż osobiście czekałem jak na urodziny wpadnie
policja i wszystkich pozamyka, ale niestety tak się nie stało.

ocenił(a) film na 5
bezeth

Brutalność, której nie pokazują, tylko o niej opowiadają xD "MORDO POĆWIARTOWAŁEM KOLESIA, WRZUCIŁEM GO DO KWASU I OBDARŁEM ZE SKÓRY, KIEDYŚ TO BYŁO"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones