PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435373}

Wish

6,0 31
ocen
6,0 10 1 31

Wish
powrót do forum filmu Wish
ocenił(a) film na 8
Kasjopeja69

dzienks za link

mocne!!!

ocenił(a) film na 8
killerbob

Czemu one się zabiły?

ocenił(a) film na 8
Kasjopeja69

Czy mogłabyś mi wytłumaczyć o co chodzi w tym filmie?

dremmerforever

A ty jak myślisz? Czemu nastolatki popełniają samobójstwa lub próbują? Może to przez problemy, z których nie widzą wyjścia, może to wiek, w którym myśli się tylko osobie, może wszystko w ich życiu przestało mieć znaczenie... Ten film dla każdego będzie inny, bo jest otwarty na interpretację.

ocenił(a) film na 8
Kasjopeja69

Ogólnie podoba mi się, gdy reżyser pozostawia widzowi dowolność interpretacji. Ale tu jest zbyt wiele znaków zapytania (albo to ja nie zrozumiałam - istnieje taka możliwość); czemu zaprosiły tych chłopaków? po co chciały, by to nagrali? czy oni byli pierwszymi lepszymi znajomymi, czy też mieli jakiś swój udział doprowadzeniu dziewczyn do samobójstwa? Jaki był powód ich samobójstwa (nie zrozumiałam co powiedziały podczas wychodzenia do pokoju - wydaje mi się to być kluczowe w filmie)? Co wlały do piwa i po co?

ocenił(a) film na 8
dremmerforever

Myślę, że początkowy dialog nam wiele mówi. Dziewczyny rozmawiają o chłopakach czy naprawdę przyjdą, jedna z dziewczyn mówi, że wszyscy z nich są przewidywalni jak i wszystko inne w życiu. Natomiast druga stwierdza: wszystko z wyjątkiem nas. Osobiście odniosłem wrażenie, że dziewczyny są głównie zawiedzione facetami którym chodzi tylko o seks, jak i otaczającą je rzeczywistością stąd wymyśliły sobie grę. Faceci pomyśleli o seksualnych igraszkach na wideo a tu ...

ocenił(a) film na 8
killerbob

Tak, to akurat podobnie zinterpretowałam, ale miałam mimo wszystko nadzieje na coś więcej. Może rzeczywiście doszukuje się 2 dna, ale tak proste spojrzenie na ten film niezwykle go spłyca, przez co staje się jednak nie wartym tej liczby punktów, które mu przyznałam :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones